Question post: Stellastory ning Zion Minx soovisid vastuseid. Je

by - October 17, 2011

Teater või kino? Miks?Teatris on alati hea käia. Mõnus kultuurist paks õhkkond ning saab end pisut üles lüüa.  Kino on samas hea vaheldus kodus diivanil televiisorist/arvutist filmi vaatamisele.

2.Kui oleks valida, kas investeerid oma raha hea artisti kontserdi külastusse või mõnele tarbeesemele, siis mida sa teeksid ?Oleneb vajadusest. Kuid kontserdipiletid on üpris kalliks läinud. Sellepärast pole vist pikemat aega kontserdil käinudki? Ning mulle üldiselt ei meeldi väga käia kontserditel.  Vihkan, et pean  nt tunde istuma ebamugaval toolis. Ning tüütu on püsti ka seista. Kuid samas kontserdid kus saab murul istuda, lobiseda on täitsa toredad.

 3.Meelejäävaim kontsert, mida oled oma silmaga näinud?Hahaa! Käisin 50centi a The Game kontserdil aastaid tagasi. Ausalt, väga äge oli. Maailmatasemel esineja oskab inimesi kaasa haarata. Olin veel esireas ka.

4.Film või sari, mis tõstab alati su tuju ?Sex &  the city on alati parim kaaslane. Samas ka Simpsonid on terve elu olnud lemmikuks.

5.Raamat, mida praegu loed? Lõpetasin just Igor Garšneki Ruja ainelise raamatu. Väärt lugemine kui oled fänn.

6.Viimane film, mida sa vaatasid ?Vicky, Cristina, Barcelona(2008).

7.Kui palju järgid hooaja trende? Jälgin pidevalt, kuid kaasa ei samas nii kergelt ei lähe.

8. Hobi, millega oled pikemat aega tegelenud ?Moehimu on olnud suur kirg ja hobi ikka aastaid. Ning hobiks võib lugeda ka vintaaži kogumise.

9. Jook, mis kuulub alati ühe mõnusa õhtu juurde ?Hea õlu või vein. Talvel nt vanaema piparmündi tee sidruni ja meega:P

10.Kas naerad tihti ?Kindlasti leidub inimesi kes seda tihedamini teevad.

11.Kui saaksid valida ajastu, milles elada, siis millise sa valiksid ja miks ? Olen sellele mõelnud meeletult palju! Tahaks paar nädalat veeta kuuekümnendates ning ka seitsmekümnendates (psühhadeelse)roki/muusika kuldajastul. Tahaks külastada The Doorsi kontserdit ning nahkpüksid või litterjaki selga tõmmata.

12. Millist telesaadet jälgid regulaarselt ?None.


13.Kas sa eelistaksid valiksid kultuurireisi või puhkusreis?Kultuurireisi. Mida ma praen end päikese käes ja pikutan? Elu läheb mööda.

14. Milline kliima oleks sinu jaoks ideaalne ?Kliima, kus poleks sellisel määral lund ning külma nagu meil.

You May Also Like

0 comments