Love at second sight: Alexander Wang & H&M

by - October 22, 2014

Most of my favourite blogs are full of this amazing collaboration, but it's never too late.

When I first heard about the news, I could not wait to see those first ''secret pictures'' of the collection. Wang has always been full of surprises and his work is modern and you just can't get bored. 

When I saw the first campaign photos, I was little confused. Thinking how I'm going to mix-match these items with my style. Seemed impossible. Big logos were a bit scary. But if the whole collection and the product photos were open to the public. I was sold! Those mesh sweaters and bikinis!

_______________________
Suurem osa mu lemmikud blogisid juba on jõudnud jagada armastust selle imelise koostöö kohta,  kuid kunagi pole liiga hilja.

Kui kuulsin et Alexander Wang ja H&M teevad koostööd, ei jõudnud ma ära oodata ,et saaks juba neid esimesi ''salapilte'' näha Interneti avarustes. Wang on alati olnud täis üllatusi ning iga tema loodud kollektsioon mõjub värskelt ning uudselt.  Tema järgi võiks lausa panna võrdusmärgi sporty chic.

Nähes esimesi kampaaniafotosid, olin natuke segaduses. Mõtlesin, et kuidas ma neid esemeid küll enda stiiliga sobitaks. Tundus võimatu. Suured logod on päris hirmuäratavad.  Aga kui sai näha tervet kollektsiooni tootefotode näol, I was sold! Need pusad, mesh pluusid ja bikiinid - need on ju kõige ideaalsemad üldse.
Those bikinis!


You May Also Like

1 comments