Voilà! Beauty time!

by - November 05, 2014

I'm actually a very  beauty distant female, I can talk about lipsticks, but that's kind of it. But sometimes, I use a bit of make-up. Honestly. I try to keep it natural as possible, I really feel very uncomfortable wearing mascara and heavy foundation. But it happens every once in a while. I like rubbing my eyes and face whenever I want to. 

Daily I use some face oil to moisturize my skin and some blush or sunpowder. Brown eyeshadow to fill in my eyebrows.

 I like when my personal items look pretty, so I have chosen all black packaging for my make-up bag. MAC Cosmetics provide that perfectly.

_________

Ilmselt olen üks ilutoodete kaugemaid naissoost inimesi, ma võin rääkida pikalt huulepulkadest, aga see ongi põhimõtteliselt kõik. Meiki kannan vähe, kuna see on minu jaoks äärmiselt ebamugav. Armastan hõõruda oma silmi ja nägu millal iganes ma soovin. Paks meigikiht ja tugev silmameik on lihtsalt ebamugav. 

Igapäevaselt kasutan Moshi näoõli niisutamiseks ning MACi päikesepuudrit või põsepuna. Samuti pruuni lauvärvi, et täita kulme.

Mulle meeldib, kui mu isiklikud asjad on ilusad. Tihtipeale just must-valge-hall-hõbe toonis. Õnneks MAC Cosmetics võimaldab seda :).


MAC Cosmetics sundpowder, blush and eyeshadow I use to fill in my eyebrows. Gosh concealer and Peggy Sage brush.

You May Also Like

3 comments

 1. "I like when my personal items look pretty, so I have chosen all black packaging for my make-up bag. MAC Cosmetics provide that perfectly."

  Haa, ma olen täpselt samasugune. Vahel saan mõne toote, mis värvilises pakendis ja ehkki see võib olla väga hea, segab mind kogu aeg selle pakend. :D

  ReplyDelete
 2. +1 sellele, mis Anna just ütles! ma olen ka selline, et mida lihtsam, seda ilusam ja soovitatavalt must, palun. ma nüüd hiljaaegu soetasin omale esimese highlighteri, selle The Balmi Mary Lou Manizer ja mind jubedalt häirib, et pakend on kuidagi nii pilkupüüdev ja värviline :D ma peaks endale oma esimese päikesepuudri ka soetama... targad preilid räägivad, et see teeb imesid, aga ma pole veel enda jaoks seda avastada suutnud.

  ReplyDelete
 3. Haha, nii hea! Mõtlengi, et teen järgmise ilupostituse koledatest meigiasjadest mis minu kotis leiduvad.

  ReplyDelete