Christmas delight: good things come in small packages

by - December 28, 2014

I guess we all have heard saying that people get better while ageing. It is so true and I seriously can feel it. I have started to prefer quality for quantity. Today, on this Sunday evening I wanted to share with you my favourite Christmas gifts I reeived from my close ones.  They are small, but somehow so important. 

Chanel and pearls!
I own many lipsticks, most of them are from MAC Cosmetics, but I did not owned any Chanel. Problem solved!  When it comes to basics, then every girl should own a real pearl necklace. In order to feel like a lady.
_________________________
Kõik me oleme vähemat kuulnud, võib-olla mõni ka ise tundnud,  seda väljendit, et aeg teeb meid paremaks inimeseks. Eelkõige on see loomulik jätk neile, kes ise tahavad areneda  ja sihtmärkideni pürgida. Näiteks üks väike, aga samas tähtis tähelepanek enda juures -  olen hakanud eelisama kvaliteeti kvantideedile. Täna, pühapäeva õhtul, tahan teile näidata oma lemmikuid jõulukinke oma lähedastelt. Nad on väikesed, kuid siiski väga südamelähedased.

Mul on päris palju huulepulkasid, enamik neist MAC Cosmeticsi hingekirjast, kuid ma ei omanud mitte ühtegi Chaneli. Õnneks on nüüdseks see mure lahendatud ja saab oma must-have listist maha tõmmata. Pärlid - miski, mis peaks iga tõelise daami buduaaris leiduma. Mul oli plaanis need endale ise kindasti soetada, kuid veel suurema tähtsusega on need saada kingitusena. Ehted omavad  täiesti uut tähendust sellisel juhul. 
This beautiful vintage-inspired jewelry box was also one of the gifts. I just needed one!

Amazing watch, isn't it? This TRIWA Niben watch was a gift for my boyfriend. Happily it's unisex and I can wear it aswell ;) I just adore it!

You May Also Like

0 comments