Foodie corner: Thai cuisine

by - December 31, 2014

As we have probably all seen, then most of the blogs have decided  to summarize the year by photo posts or party wear for NY evening. But I'm more into food today and want to share my food experience back in Thailand.

I consider myself as a foodie, I love visiting different restaurants and love to cook myself. I enjoy experimenting and adore spices! I could make a separate post of my seasoning shelf.

I knew long before the trip, that probably i'm going crazy there. Imagined fresh seafood mountains, exotic fruits and uplifting tastes.

When we first arrived to Bangkok, they really offered proper meals on every street corner there, I always grabbes something. The choice was frantic! We did not visited any restaurants much, it became clear that the prices are more expensive, and the taste is not half of what is offered on the street. For example, you get large sized meal for 70 bahts, about 2€ from street stall, in a restaurant you pay few hundred bahts.

Hope you have a marvellous evening and a succesful new year!
_______________________

Kui enamus blogid on otsustanud viimastel päevadel võtta fotopostituste näol aastat kokku või teinud stilistika teemalisi postitusi pidudele mõeldes, siis kontrastiks tahan teile näidata toite mis Tais sai mekitud.

Pean ennast toidumaailmas suureks katsetajaks, külastan tihti erinevaid restorane ning teen suurima heameelega ise süüa. Alati proovin midagi uut ning naudin põnevaid maitseid ja erinevaid vürtse. Enda maitseainete riiulist võiksin teha täiesti eraldi postituse.

Teadsin juba enne reisi, et ma lähen kohapeal ilmselt hulluks. Kujutasin juba ette värskete mereandide mägesid, värskeid eksootilisi puuvilju  ja meeliülendavaid maitseelamusi. 
Kohale jõudis tõesti pakuti iga tänava nurga peal süüa ning ma pea igalt  poolt ka midagi haarasin. Valik oli meeletu! Restorane külastasime pigem vähe, sest suhteliselt kohe sai selgeks, et hinnad on kallimad ning maitse pole pooltki seda, mida tänaval pakutakse. Enamasti istusimegi kusagil trepipeal, kausike käes ja nosisime pulkade või plastikust kahvliga nuudleid, suppi või mõnda riisirooga. Näiteks võin tuua, et tänaval maksis toit maksimaalselt 70 bahti ehk kusagil 2 eurot. Restoranis see eest paarsada bahti.

Ei läinud just väga kaua, kui hakkasid igatsema muud toitu - üsna kiiresti sain aru, et kohalik toit maitseb üle riigi enamasti täiesti ühtemoodi.  Kaua sa jaksad, eks :).  Nii juhtuski, et seadsime sammud nii McDonaldsisse, India restorani ja Euroopa köögiga kohtadesse.

Seniks soovin teile, aga meeleolukat aastavahetust ning edukat uut aastat!
Very typical everyday noodle dish.
Coconut ice-cream in a coconut shellYou May Also Like

0 comments