Paradise square

by - December 17, 2014

Thailand was just amazing. Full of surprises and real life. My strong will to constantly travel and explore gave us the possibility to get maximum. Mostly, we avoided big towns, except Bangkok and Phuket for flying, we mainly did island-hopping. 
I totally fell in love with the islands there! They are so close to each other but they are totally different and have a character of their own.

What I miss the most right now, are the amazing beaches of Thailand. White sand, warm  blue water and the wild nature. 

Wearing a simple, comfortable outfit.
Thrifted tank dress and a hat purchased from Bangkok street market.

________

Taimaa oli lihtsalt imeline. Täis üllatusi ning reaalset elu. Minu  uudishimu ja tungiv soov pidevalt ringi rännata õnneks andis võimaluse maksimaalselt näha ja teha. Enamasti hoidsime suurlinnadest kõrvale(va saabumine Bangkoki ja lahkumine Phuketist) ning nö tegime island-hoppingut. Ma täiesti armusin nendesse saartesse! Eriti Ko Phi-Phi saarestik, kus on filmitud ka Leonardo Dicaprio film The Beach. Jah, käisime ka Maya Bayl, kus asub see nüüdseks maailmakuulus rand.

Hingematvalt kaunid vaated, metsik loodus, sinine vesi, valged rannad, palmipuud, põnev toit. Ma ausalt võiksingi jutustama jääda!

Mõned kiired pildid minust Ko Phangani saarel. Kannan lihtsat ja mugavat riietust.  Ausalt öeldes sealne troopiline kliima oli minu jaoks midagi täiesti uut. Ma ei suutnud pesu kanda(see lihtsalt ahistas) ning eelistasin  ainult kergeid puuvillaseid-linaseid kleite. Juuksed alati kinni ning kübar peas, et tulikuuma päikese eest juukseid kaitsta. Ja kõrge SPF-ga päikesekaitse!

Kaltsukast leitud kleit-topp ja Bangkoki turult ostetud kübar.

You May Also Like

1 comments