Bits of my home and Giveaway winner

by - March 26, 2015

''BA degree - I can almost see you!''


Valmistusin nädal aega üheks väga-väga tähtsaks eksamiks, iga päev sundisin end peale tööd ja kooli tuupima ning seda isegi nädalavahetusel. Aga nagu ikka, kodus olled hakkad otsima muid tegevusi  ning otsustasin näidata blogis natukene detaile oma kodust. 

Lõpuks oleme suutnud oma üürika nii mõnusalt ära sisustada, et täitsa kodune tunne on peal.  Kuigi enamus asju on tekkinud orgaaniliselt, kodu kaunistuseks kui nii, pole meil peaaegu, et midagi.  Enamus pinnad olen vallutanud kooli ja hobidega  seonduvate esemetega. Aga õige pea plaanime ka päris oma kodu soetada ning siis tahaks samamoodi avarat planeeringut, rohkelt valgeid puhtaid pindu ning kõrgeid lagesid. Unistused :D.


Hilinesin ühe päevaga, aga teavitan ka Essence  mängu võitjast.Random.org oli abiks ning õnnelikuks osutus MAARJA KASS! Palju õnne, kirjutan Sulle!

__________________

Finally we have decorated our rental apartment completely and feeling seriously cousy here :). Although, most of the stuff has very organic heritage - from school or hobbies - we have not bought something just for being beautiful. But very soon we are planning to buy our own apartment, high sealings, loads of white walls and big windows. .

You May Also Like

1 comments