ESSENCE GIVEAWAY


Aeg on ära anda head meigikraami kaunites nude toonides! Kes veel Essence brändist kuulnud pole, siis viimane aeg tutvumiseks. Eeliseks on kindlasti suurepärane hinna-kvaliteedi suhe ning värvide valik on neil imeline. Eriliseks eeliseks minu arust on just suurepärane nahatoonide saadavus. Nimelt nii mõnigi nende toode on saanud lühikese ajaga lemmikuks. Nagu nt pildilolev huuleläige, geel-lakid ning marker-lainer. 



Võitmiseks klikka LIKE minu FB lehel ning kirjuta kommentaaridesse ka enda e-mail!
Võitja loosin välja juba järgmisel nädalal, 25. märtsil!

Comments

Anita Hohlov said…
anita14114@gmail.com
Liis said…
liisrohi@hotmail.com
elevant said…
kikuheile@gmail.com
Laura Kiviselg said…
laurakiviselg@gmail.com
Kerstin said…
kerstin.allikberg@gmail.com
Kristin Raudla said…
kristinraudla123@gmail.com
Gerli N. said…
Getuplix@gmail.com
Merily said…
Siiiisu@gmail.com
Kadri Pilberg said…
kadri.pilberg@gmail.com :)
Anonymous said…
sissy@gmail.com
Birgit said…
birgit165@hotmail.com
tiidussalueliise@gmail.com
Keili said…
keili.pedel@gmail.com
Helena Maarja said…
h_maarja@windowslive.com
Oksana Kavetski said…
oksana.kavetski@gmail.com
Kertu Jürima said…
kertujurima@gmail.com :)
Eneli said…
enelielias@gmail.com
Sandra said…
sandrareile@gmail.com
Annika said…
annikakrais@gmail.com :3
Marleen Koppel said…
marleen.koppel.002@gmail.com
Tahaaks :))
kaditambaum@hotmail.com
Evelin Sulg said…
evelinsulg007@gmail.com
Annabel Laurit said…
laurit.annabel@gmail.com
anett h said…
anettheinam97@hot.ee
gristelle-hanna said…
gristelle@hotmail.com
maripuua said…
annabel.maripuu@gmail.com
Kedi Pavel said…
kedip13@gmail.com
Stella Tiit said…
stellatiit@gmail.com
Maarja .Kass said…
kassmaarja9@hot.ee
Anonymous said…
helena.k6ivsaar@gmail.com
Eliise said…
eliise.lall@mail.ee
Anonymous said…
kadi.pirn@gmail.com
Anonymous said…
marie.poder@mail.ee
Katrin Kannu said…
kannukatrin@gmail.com
Anonymous said…
kertu.roos.002@mail.ee
Netu said…
anett-r@hotmail.com
birgit-1234@hotmail.com
Kerli Kõuts said…
kerliver@hot.ee
Dolores R said…
doloresrang@gmail.com =)))
Cleer said…
cleersillat@gmail.com :)
Anett said…
anett.pero@gmail.com
Karmel Ritson said…
karmel.ritson@gmail.com
Kairit Siilak said…
kairitsiilak@gmail.com
Mari-Liis Kiis said…
kiis.mariliis@gmail.com
Anonymous said…
gellijaana@gmail.com
Mona-Anari said…
monaanarike@gmail.com
Marilin said…
marilinmattik@gmail.com
Maarja said…
maarja.m.kask@gmail.com
partypoison1235@gmail.com
Anonymous said…
tiivi.toom@gmail.com
Mari-Liis L said…
mariliis.luhtaru@mail.ee :)
Marit said…
maritbauman@gmail.com
Kaidi Kase said…
kaidikase2@gmail.com
ELERI said…
eleri.kliimask@gmail.com
Kristiina Kahr said…
kahr.kristiina@gmail.com
Elllu. said…
erlyn.mugu@gmail.com
Beatrice said…
beatrice.saarniit@gmail.com
Rebekka said…
rebekka.laasberg@khk.ee :)
anett h said…
anettheinam97@hot.ee
Annu Olen said…
anabelannama@hot.ee :)
Rebecca Künnis said…
Rebeccakn19@gmail.com
Gitta künnis said…
Gitta Künnis
gittakynnis@gmail.com
Anonymous said…
maarjaliiv95@gmail.com
Anonymous said…
PIllekas00@hot.ee
Marii Prii said…
5tmarii.prii@gmail.com
Andra said…
Andra.Kaldmaa11@gmail.com
Anonymous said…
merikh1@gmail.com

Popular Posts