THE KEY ITEMS

by - April 16, 2015
Viimasel ajal on mul see meigiteema blogis eriti aktiivne! Aga tõsi ta on - olen leidnud salamisi uue hobi ning erinevate toodete katsetamine on päris meelepärane. Enamasti  olen alati uute ägedate huulepulkade otsingul. 

Teisipäeval, oli mul kooli ja Tiina Talumehe show vahel lausa tund aega, et end ette valmistada(tavaliselt lähen üritustele otse töölt või koolipingist). Katsetasin lõpuks Essence'i silmalainerit - imehea pintsel, kuid mul läks VÄGA kiiresti laiali. Tegin väga peenikese  joone, kuid siiski olid koju jõudes silmalaud mustad. Vähemalt hea, et kunagi MAC-i huulepulkadest pettuma ei pea - toon ''Heroine'' on lihtsalt imekaunis ja püsib kaua peal!

_____________

Lately my blog has become a make-up boudoir!  But that's okay, because testing new  beauty products has become a hobby of mine. Although, I am mainly focused on new and awesome lipsticks.

This Tuesday, I had some time before Tiina Talumees fashion show, to do some proper make-up. The key items were thin eyeliner and purple lips. Finally tested Essence eyeliner - which seemed great at first but few hours later, I discovered my eyes were all black panda. Happily, I never have to dissapoint in MAC Cosmetics - my lipstick ''Heroine'' was looking just fabulous.

You May Also Like

1 comments