3 COUNTRIES 1 DAY I STYLE THE BUMP WEEK 25

by - May 26, 2015


Sponaansus on ilmselt omadus mis mind ja Sandrit väga ühendab. Vihkame planeerimist ning mida juhuslikum ja ettearvatum seda parem. Eilne oli ehe näide ning päev oli tagasihoidlikult öeldes crazy cool! Ärkasime enda nunnus Itaalia Riviera linnakeses, veetsime tunnikese rannas ning siis tuli mõte sõita naaberriiki Prantsusmaale, Nizzasse ja sealt edasi Monacosse F1 kaema.  Ma esialgu väga vaimustuses sellest küll polnud, sest esiteks ei ole ma spordifänn ja teiseks tundus see eriti igav.  Aga mõeldud tehtud ning see oli elulahe kogemus! Tänavad ja inimesed elasid ning linn ise oli eriti ilus.
__________________________________

Spontaneity definitely connects me and my boyfriend Sander the most. We seriously hate planning and love to go with the flow. Sunday was a true example - our day was crazy cool! We woke up in our sweet little Italian Riviera city Diano Marina and headed to Nice and then to Monaco - yes, we went there to see Formula1. At first I was not much thrilled about it, because I am not a fan of sports at all - but in real life - it was freaking awesome!

You May Also Like

3 comments

 1. Nii toredad on olnud need reisipostitused:)

  ReplyDelete
 2. Tore kui meeldivad :) Kuna nüüd mul rohkem vaba aega, kuni tähtajani muidugi, siis hakkangi rohkem postitama!

  ReplyDelete
 3. Nõustun Mariliga, väga kihvtid postitused on olnud. Jõudsin väikese hilinemisega beebipommuudise juurde ka ja palju, palju õnne teie pisiperele (:
  Ps. Ma olen niiiiii kade, et saite F1 ajal Monacosse minna! Super kogemus kindlasti!

  ReplyDelete