MY PARTNERS IN CRIME

by - May 03, 2015


Mõtlesin, et näitan teile täna oma fotoarsenali ehk mis masinatega olen teinud enda viimaste postituste fotod.  Teen kiire ülevaate enda kaameratest ning toon välja nende plussid ja miinused. Pikka tehnilist teksti ei hakka Internetist kopeerima - seda saab igaüks soovi korral ise uurida.


CANON EOS M

Armas, pisike ja käepärane - minu uusim pereliige! Katsetasin kaamerat eelmine suvi ning sain aru, et ma pean endale selle muretsema! Tegemist on Canoni hübriidkaameraga, millel saab ka objektiive vahetada.  Mahub igasse käekotti ja kvaliteet on super. Ta on küll natukene aeglane, aga see ei häiri mind isiklikult absoluutselt.

Kuna ma muid hübriidkaameraid katsetanud pole, siis võrdlusmoment puudub. Küll aga julgen soovitada neid igale liikuvale inimesele, näiteks reisidel on need asendamatud! Kerged, mugavad ja pakuvad palju võimalusi võrreldes ''seebikarpidega''.

CANON 1200D

Tegemist on soodsama klassi peegelkaameraga, mille olen saanud mõneks ajaks kasutamiseks. Kuna eelnevalt katsetasin profimaid mudelid nagu 60D ja 70D siis võrdlusmoment on olemas. Välimuselt on 1200D kergem, kompaktsem ja kere on odavamast plastikust.  Kaamera ise on ideaalne algajale fotohuvilisele, kõik on väga lihtne ning suurt nuputamist ei vaja. Säriaeg, ava ja ISO.

Kahju ainult, et antud mudelil pole pöörlevat LCD ekraani nagu 60D ja 70D-l - see on blogijatele ideaalne lisa! Kaasas on 18-55mm objektiiv, pildil näete aga minu isiklikku 50mm f1.8.

Kaamera hinnaks on kusagil 450 eurot - seega väga mõistlik!

You May Also Like

0 comments