Simple & Practical graduation dresses under 100€

by - May 06, 2015

Kuna olen ka ise  hetkel kooli lõpetamise lainel, siis riietuse teema on väga aktuaalne! Olen unistanud, et kui lõpetan ülikooli, siis kannan kindlasti valget pükskostüümi. Ühel väga toredal ja armsal põhjusel ma seda see aasta küll teha ei saa, aga sellest räägin varsti.  Ehk järgmine kord, kui peaksin magistrikraadi omandama on rõivastuse teema lahendatud. 

Eelnevalt olen ostnud enda lõpukleidid spetsiaalselt ürituse tarbeks ning nö üheks päevaks kandmiseks - mis on tagasivaadates väga vale ning raiskamine. Selles postituses näitan alternatiive mis on äärmiselt praktilised, lihtsad ning kindlasti ei jää kapinurka tolmu koguma. Õigete kingade, aksessuaaride ning meigiga sobivad pidulikuks sündmuseks ning  ka tööl või koolis käimiseks.
1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6

__________________________________

Graduation dresses! Very topical because I am graduating this June! I have planned for years that I am going to wear a white tuxedo - but because of a cute reason, I am not able to do that this time. I will tell you all about it very soon!

Previously I have bought my dresses specially for the occasion - looking back it seems so pointless and a total waste. In this post, I want to show you some practical, simple and light alternatives - that definitely will not be forgotten. With the right shoes, accessories and make-up these pieces are suitable for formal and for school or work.

1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6

You May Also Like

0 comments