TAKE A WALK WITH ME : ARMANI SILOS EXHIBITION REVIEW

by - May 31, 2015Giorgio Armani ei vaja küll pikemat tutvustust, kuid paljud teist ei tea, et olen olnud tema suur fänn juba aastaid. Eriti peale seda kui tema elulugu lugesin.  Tõsiselt inspireeriv! Tema oskus anda pealtnäha lihtsatele naiseriietele-lõigetele jõud, on lihtsalt imepärane. Ja üks väga vähestest moeloojatest, on tema oma impeeriumi ainuomanik ega kuulu suurte kontsernide alla. 

Armani Silos  - see maja, interjöör, näituse kujundus, personal, rõivad ning isegi tualett - oli maailmatasemel! Ehitis ise oli kunagi hommikuhelveste tehas ning renoveeriti spetsiaalselt Armani Silos muuseumiks. 4500 ruutmeetrit naudingut. Iga detail oli nii paigas, et juba sisseastudes ma ainult ahhetasin-ohhetasin. Teenindav personal oli ilmselgelt üleni Armanis ning nägi välja šikk ning sinusse suhtuti kui kuningasse. Ruumid olid suursugused, avarad, minimalistlikud aga tugevad.  Tõesti, mitte millegi pealt poldud kokku hoitud. 

Nüüd näituse enda juurde. Nautimiseks oli välja pandud  Armani parimad palad 1980. aastatest. Kogu väljapanek oli jaotatud sektsioonideks  - Stars. Daywear. Esotism. Cromatism. Luce.  Minu lemmikuks oli daywear ehk igapäevane rõivastus. Isiklikult leian, et see on kõige keerulisem teema ja seda ta oskab! Litter, kuld, kard on alati võimas, kuid lihtuses peitub see võlu, mida ma päris täpselt selgitada ei oskagi.  Midagi nii nauditavat. Mul on siiralt kahju, et pildid ei saa seda tunnetust edasi anda. 

Näitus on avatud hilissügiseni ning kui peaksid Milaanosse sattuma - soovitan soojalt! Pakub silmailu ka moekaugetele.
_____________________________

Giorgio Armani does not need an introduction, but most of you does not know that, I have been his huge fan for years now. Especially after I read his biography. Inspirational! His ability to give women power through  simple clothing is just magnificent. And he is the very few, whose designer label is independent, he owns the entire empire. 

Armani Silos - the house, interior, exhibition design, personnel,  the clothing of course, and even the toilets are world class. The building used to be cereal storage and it was renovated specially for the Silos exhibition. 4500 square meters of enjoyment. I was ahh-oohing  from the moment I stepped in. The staff was very professional, welcoming and I was feeling seriously majestetic. 

Exhibition was divided into sections - tars. Daywear. Esotism. Cromatism. Luce. My personal favourite was daywear. I found it is the most difficult one and he definitely knows the secret to master it. Glitter and sparkle is always eye-catching, but simplicity has that something I could not seem to describe precisely. Something so enjoyable. I sincerely regret that the pictures can not convey the feeling.

You May Also Like

0 comments