TRIUMPH OF DENIM

by - May 03, 2015


Super rare photo of me smiling - had to post it! I just can't do the fake smile on pictures - it has to come naturally!
Thrifted denim coat and bag // Zara dress // H&M shoes and hat 

Teksast ei saa üle ega ümber viimasel ajal! Õnn oli suur, kui leidsin selle tõsiselt efektse teksamantli Paavli kaltsukast 3€ eest.  Sobib pea iga rõivastusega, mõjub värskendavalt võrreldes massimoega poelettidel ning torkab silma.

Viimasel ajal avastan, et ühed ägedamad asjad mu kapis ongi just teise ringi omad.  Kuigi aina keerulisem on leida neid pärle -  kaltsukad on saanud ikka väga popiks.

_____________________________

The triumph of denim continues! I was seriously glad to find this denim coat for 3  from a local thrift shop. It looks so cool and really stands out.

Lately I've discovered that one of my favourite items are thrifted - although it has become more complicated to find the true pearls - second hand shops are so popular lately!

You May Also Like

2 comments

  1. Nõustun sellega, et teise ringi asjad on tihtipeale omapärasemad ja nõustun sellega ka, et häid kaltsukaid on juba võimatu leida,sest kulunud t-särgi eest küsitakse 10 euri :D oh head vanad ajad,kui asju sai peaaegu et tasuta :D

    ReplyDelete
  2. Nõustun sellega, et teise ringi asjad on tihtipeale omapärasemad ja nõustun sellega ka, et häid kaltsukaid on juba võimatu leida,sest kulunud t-särgi eest küsitakse 10 euri :D oh head vanad ajad,kui asju sai peaaegu et tasuta :D

    ReplyDelete