GOOD LIFE I STYLE THE BUMP WEEK 26

by - June 07, 2015

Blazer Zara // Dress Lindex // Bag thrifted // Sneakers Vans Authentic

Hetkel võin öelda, et minus valitseb üks suur-suur rahuolu! Eilsega, ehk 5. juuni ning reedega sain kooliga ühele poole ning lõputöö on kaitstud hindele B ning meie kursuse ühine moeprojekt LOOKBOOK8 on samuti saanud akadeemilise heakskiidu. Ei osanud paremat soovidagi! Üks etapp on jälle elus läbi ning uued ja põnevad veel ees. Aasta alguses, kui saime teada lapseootusest, tundus see kõik liiga utoopiline. Täiskohaga tööl, koolis, ajakirjaprojekt, lõputöö ning rase ka veel samal ajal - liiga palju tundus seda kõike olevat. Sander ütles, et kui kõige sellega hakkama saan, peaksin küll aasta naise tiitli saama...ja eile oli tõesti supernaise tunne!

Väga teemaväline küsimus, aga kas keegi oskab öelda miks blogger mu piltide värvid "ära sööb"? 
_________________________

I can say that there's an enormous satisfaction in me. Yesterday, June 5th I am done with university and defended my final portfolio with a grade B. I could not ask for anything better. One stage in life is once again finished, new and better ones ahead. In January, when we heard that we are expecting a child, all of this seemed seriously unreal. Full time work, school, magazine project, final portfolio and being pregnant at the same time - a little too much. Sander said that if you do this, you should be entitled as woman of the year....and to be honest, yesterday I felt like one!

You May Also Like

4 comments

 1. oi, kui tore äratundmisrõõm! http://ourcuckoonest.com/2015/01/12/ootd-comfy-wrap-dress/ :) oled väga ilus!

  ReplyDelete
 2. Sellised kleidid on must-have kõtukesega 😊☺️

  ReplyDelete
 3. Väga cool noore ema outfit, eriti vinge on see pintsaks! Ja palju õnne supernaisele, tahaksin juba ka Lookbook 8t sirvida või kasvõi netist pilte vaadata.
  Blogipiltide osas, kas sa salvestad need .jpg või .png formaati? Png puhul peaksid värvid minu teada korda jääma ja üleüldine kvaliteet ka samaks/paremaks.
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tänud Piia :)

   Ma olen erinevalt salvestanud, aga selles postituses olevad pildid .png-s.

   Delete