GRADUATION LOOK I STYLE THE BUMP WEEK 28

by - June 20, 2015Dress Zara // Shoes H&M // Clutch Lindex // Jewelery personal gifted and  &Other Stories

Olen enda 9. ja 12. klassi lõpetamistel kulutanud välimuse ja riiete peale väga palju raha, kuid ülikooliks otsustasin teha kõik teistmoodi. Ostsin tegelikult küll kleidi Milaanost &Other Stories kauplusest, kuid lõpetamise ajaks oli kõht nii palju kasvanud, et kleit oli väga lühike ning ma ei saanud ka omal käel seda enam sirgu(kotis-lennukis oli täiesti kortsunud!). Aga pole hullu, kleit ise on super praktiline ning saan seda tulevikus kanda. 

Kokkuvõttes ostsin selle lihtsa valge kleidi eelmisel päeval Zarast(29.95€), kingad H&M-st(20€ koos allahindlusega) ning koti samuti allahindlusega Lindexist 5.95€. Tegin ise meigi ning sirgendasin juuksed.  Küüned võõpasin looduspoest ostetud Benecos vegan küünelakiga. No stress and easy as that!  Enneolematult stressivaba, lihtne ja mugav lahendus. 

_______________________

Previously, I have spend a lot of money on my graduation look, but this time everything was different. Originally I bought a baby blue dress from &Other Stories in Milan, but with 3 weeks my bump grew so much, it was a little too short!  

Before the big day, I bought this simple white dress from Zara(for 29,95€), shoes H&M(20€ with a discount), Lindex clutch (5,95€ discounted aswell).  I did my make-up and hair myself, used vegan Benecos nail polish. No stress and easy as that! Simple, comfortable and chic. 

You May Also Like

6 comments

 1. Nii ilus lihtne ja armas. Palju õnne lõpetamise puhul! :)

  ReplyDelete
 2. Huh, pildid on nii maheda vibe'ga! Väga hea näed välja ja õnne ühe eluetapi lõpetamise puhul ning edu uues (:

  ReplyDelete
 3. Nii kena näed välja. Palju, palju õnne lõpetamise puhul ja tuult tiibadesse! ;)

  ReplyDelete
 4. Mõtlesingi, kuhu see helesinine kleit jäi. Aga valge-hõbeda combo on imeilus, loomulikult sina ka!
  Palju õnne!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 5. Aitäh tüdrukud :)

  Piia- helesinist kleiti loodan ikka kanda ning ka blogis näidata :)

  ReplyDelete