ITALY PHOTO DIARY

by - June 11, 2015

Lõpuks on saabunud natukene rahulikumad ajad ning olen saanud tegeleda meelepärasemate tegevustega. Nagu näiteks Itaalia piltide sorteerimine. Tagasivaadates oli väga põnev ning nägime-tegime reisil nii palju. Pidev ringisõitmine, iga öö uues linnas, uues hotellis oli üsna väsitav, eriti kui oled lapseootel ja väsid palju kiiremini, kui tavaliselt. Hetkel võin küll öelda, et reisile enam mõnda aega ei taha ning kodus on nii hea olla! Tuleks see suvi ka nüüd kiiremini, oleks ideaalne!

________________________

Finally I can enjoy some peace! Today I sorted our pictures from Italy. Looking back to our trip, it was really hectic, constant driving, every night in a different city and a hotel can be seriously tiring if you are expecting a child.  At the moment I am so happy be at home and waiting for our Estonian summer so bad!


You May Also Like

6 comments

 1. wow kui ilusad ja maalilised vaated. tundub ülimõnus!

  ReplyDelete
 2. italy is so beautiful and you captured the beauty perfectly in the photos

  www.thefashionfraction.com

  ReplyDelete
 3. Nii vägevad pildid! Mu lemmik on see, kus sa seisad, mäed taustal. Ja see üksik rannakai on ka lahe. Üleüldse on pildid nii mõnusa tundega, et ma täitsa kujutan ette, milline õhk ja aura seal Itaalia linnakestes on.
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete