ITALY PHOTO DIARY

Lõpuks on saabunud natukene rahulikumad ajad ning olen saanud tegeleda meelepärasemate tegevustega. Nagu näiteks Itaalia piltide sorteerimine. Tagasivaadates oli väga põnev ning nägime-tegime reisil nii palju. Pidev ringisõitmine, iga öö uues linnas, uues hotellis oli üsna väsitav, eriti kui oled lapseootel ja väsid palju kiiremini, kui tavaliselt. Hetkel võin küll öelda, et reisile enam mõnda aega ei taha ning kodus on nii hea olla! Tuleks see suvi ka nüüd kiiremini, oleks ideaalne!

________________________

Finally I can enjoy some peace! Today I sorted our pictures from Italy. Looking back to our trip, it was really hectic, constant driving, every night in a different city and a hotel can be seriously tiring if you are expecting a child.  At the moment I am so happy be at home and waiting for our Estonian summer so bad!


Comments

Anni said…
wow kui ilusad ja maalilised vaated. tundub ülimõnus!
Michèle Kruesi said…
italy is so beautiful and you captured the beauty perfectly in the photos

www.thefashionfraction.com
Annika Vokksepp said…
Wow,see viimane foto-imeline!
Annika Vokksepp said…
Wow,see viimane foto-imeline!
Annika Vokksepp said…
Wow,see viimane foto-imeline!
Piia Õ. said…
Nii vägevad pildid! Mu lemmik on see, kus sa seisad, mäed taustal. Ja see üksik rannakai on ka lahe. Üleüldse on pildid nii mõnusa tundega, et ma täitsa kujutan ette, milline õhk ja aura seal Itaalia linnakestes on.
-P.
BOWTIE DIARY

Popular Posts