NEW WORKOUT GEAR & EQUA

by - June 25, 2015Olin lubanud endale aastaid, et kui kunagi peaksin lapseootele jääma, siis diivanil koogikesi õgima ma  ei hakka ning käin edasi trennis. Mul on nii hea meel, et see ei jäänud vaid tühjaks lubaduseks!  Sellel aastal tegin küll poolteist kuud pausi, sest kool vajas oma tähelepanu, aga enne lõpetamist paar nädalat olin taas trennisaalis. Feels so good! Trenn on sõltuvust tekitav!

Kuna kehavormid nõudsid uusi riideid siis need ülimugavad lühikesed püksid on pärit H&M-st 9,95€, sportrinnahoidja Adidas allahindlusega 21,90€(pärit Kaubamaja trollipeatuses olevast spordipoest!?). Kasutasin muidu tavalisi plastpudeleid, kuid lõpuks soetasin ka kurikuulsa EQUA 400ml veepudeli 8,95€ eest Apollo raamatupoest. Sellest BPA vabast plastikpudelist on saanud mu igapäevane lahutamatu kaaslane ning nii äge on sinna kuhjata erinevaid puuvilju :). Ja laimid, apelsinid, sidrunid ikka ilma kooreta! Sobiva disaini leidmine osutus muidugi keerulisemaks kui alguses arvasin, nimelt käisin läbi mitu kauplust kui sobiva leidsin. 

_____________________

I had promised myself before pregnancy, that I will not get lazy and eat cakes on the couch. I am so happy that it wasn't just a empty promise. I am working out regularly and feeling just great! I did a little pause this year to get done with my university but that's fine. 

My new body needed some new workout gear, so I found these shorts from H&M for 9,95€, sports bra Adidas 21,90€ discounted price. Finally, I bought the famous Equa water bottle, which I can't seem to get tired of. It is so fun fulfil it with different fruits!

You May Also Like

0 comments