REFRESHING ORANGE JUICE ICE LOLLIES

by - June 22, 2015


Eip, minu jäätise saagal ei ole lõppu!  Kuna olen suur mahlapulkade fänn siis jätkan katsetamist erinevate kombinatsioonidega. Mäletan, et ammustel aegadel sai poest ostetud pakimahlaga proovitud apelsinimahlapulka teha, aga tulemus jäi väga vesine ja mõttetu. 

Nüüd, kusagil 15 aastat hiljem olen targem! Peale selle, et ei ostnud kusagilt Säästumarketist neid värvilisi plastikust jäätisevorme, vaid läksin kohe Suhkrukunsti kauplusesse ja soetasin korraliku silikoonist komplekti, leidsin ka veel, et kvaliteetseks mahlapulgaks peaks muretsema ka korraliku mahla. Kuigi mul on väga hea mahlapress, ostsin ikka poest 100% Pure apelsinimahla. Kallasin selle otse vormi ning puistasin sisse külmkapis leiduvaid vaarikaid. Lasin ööpäeva külmuda ning hommikul olid mul värskendavad  ja täitsa apelsinised pulgakesed ootamas :). 

Igastahes on tegemist ütlemata lihtsa ja maitsva versiooniga, kus ei pea mitte midagi ettevalmistama ega kokku segama. Suurepärane kuumadeks ilmadeks, mda meil siiani kahjuks tulnud veel pole :/. Aga usun, et tõelistel mahlapulga sõpradel pole vahet mis ilm väljas valitseb!

_________________________

There is no end for my ice-cream saga! 

This a seriously simple version of a ice lolly, but still tastes great and refreshing.

You only need actually a descent orange juice(make it yourself or buy 100% high quality pure orange juice), ice-cream molds and some berries on your own choice.  I used raspberries because they were the only ones I had in the fridge. They are not must-have, but they make them look much cooler and adds some extra flavour.  Deep frozen them for a night and there you go! Very-very easy! Yet super delicious!


You May Also Like

2 comments