HELLO MARBLE

by - July 22, 2015Minu töökas MacBook igatses pikemat aega juba kaunist kleebist, et kaitsta igasuguste kriipsude ja kraapsude eest, mis paratamatult tekivad. Kuna mu elukaaslasel on identne arvuti, siis ajasime need päris tihti ka sassi. Marmori muster on imeilus ja hetkel ka väga trendikas, siis otsustasin just selle kasuks - ja no..sobib nii ideaalselt just hõbedakarva Macile!

Uurisin ja puurisin ning parim valik osutus olema Etsys. Nädal aega ootamist ning kohale ta jõudiski!  Aga hoiatan, et vinüülist kleebise paigaldamine pole nii lihtne! Väiksed õhumullid siiski jäid sisse. Krediitkaardiga sain küll enamus silutud, kuid päris ideaalne ta ei jäänud.  Super äge  siiski :). Kellel huvi endale see iludus soetada, siis teha saab seda SIIT!

___________________________________

My loyal MacBook was missing a cover to save it from scratches. My dear partner has identical laptop, so we often mistaken them. Marble pattern is just amazing and also very trendy at the moment, so I decided I need it in my life! It's just a perfect match with the grey tone...

I did some research and the best choice seemed to be on Etsy. A week  of waiting and here it is!  It was a little difficult to install the vinyl sticker, air bubbles are not that easy to get rid of! But still,  looks amazing! If you are interested, then you can purchase is from here!

You May Also Like

3 comments

 1. Etsy link võiks ka olla postituses olemas :)
  Imeilus näeb tõesti välja!

  ReplyDelete
 2. Kunagi avastasin sellise Läti brändi nagu KinLeaves, kes teevad igasuguseid lahedaid kleepse telefonidele ja arvutitele. Tellisin oma telefonile kaks kleepsu, nii tore oli!
  See marble on muidugi täiuslik!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete