MY HOT DAY SURVIVAL KIT I WEEK 30

by - July 03, 2015

T-shirt Reserved // Skirt Seppälä // Bag Parfois // Hat from a market in Bangkok 

Lõpuks ometi - SOE ja PÄIKE! Ma ei ole suur  peesitaja, aga päike lihtsalt teeb tuju heaks. Natukene naljakas oli juba, et terve juunikuu jalad külmetasid ning sall oli kaelas. Aga eks kuumad ilmad toovad kaasa ka oma negatiivsed küljed, eriti kui oled lapseootel ning üks pisike su kopsudele surub.   

Ilma milleta ma ei elaks neid ilmasid üle?

-Õlgkübar on ideaalne, et kaitsta tumedaid juukseid ning samas ka täidab päikeseprillide ülesannet. 
-Minu armas Equa veepudel,  mida saan igalpoolt täita, kuna see 400ml kaob helikiirusel.  Kurgi, sidrunimahla, chia seemne kombo on mu lemmik :). Pluss kurk annab maitset väga kaua!
-Iwostin värskendav termaalvesi - täpsustust vist ei vaja. 
-Kerged suvised riided - lemmikud on hetkel trikotaažist pluusikesed ja seelikud mis lasevad nahal hingata ning pole liiga ümber :)


Natukene teemaväline - jälle minu beebiblogi nurk! Aga kuna see nii kriibib, siis pean  seda mainima. 

Liigun igapäevaselt ühistranspordiga ning kuna trammiliiklus on suvel suletud, siis bussid on alatasa minu marsuudil inimestest pungil. Aga see, milline viisakustase meil valitseb, paneb mind vägisi tahtma autokooli kirja panna. Miks nii?

Tänaseks päevaks on igale võõralegi selge, et ma olen omadega päris rase ja päris....olgem ausad - suur.    Nagu enne mainitud, siis liigun iga päev ühistranspordiga ning hetkel võin öelda, et istet on mulle pakkunud täpselt üks inimene ja seda paar nädalat tagasi. Väga kena vene keelt kõnelev proua trollis number 6 kesklinna suunas.  

Täna oli erakordselt kuum päev, tegin selle saatusliku vea, et otsustasin need 2-3 peatust bussiga linna sõita.  Nagu ikka,  buss oli täis ning istuda polnud kusagile. Kummaline tundub ka minna inimeste juurde ning öelda, et ''Tere, ma olen rase, lase palun istuma.''   Üsna kohe sain aru, et bussis on circa 10-15 kraadi kuumem, kui õues ning muutusin eriti hingetuks, pea hakkas ringi käima, tekkis õhupuudus ning otsustasin kükitada, et mitte minestada. Sellel hetkel oli mul piinlik inimeste pärast, sest keegi endiselt ei teinud teist nägugi. Eriti need noored tüdrukud kes istusid ning  kelle ette ma kükitasin.  Minu lapse esimeseks raamatuks saab  küll vist kombed ja etikett :).

Veepudel ja termaalvee sprei - täielikud elupäästjad sellises olukorras! Kuid teinekord olen ka targem, kuuma ilmaga bussi ei roni ning eelistan jala kõndida või takso kasuks. 

You May Also Like

4 comments

 1. Täiesti nõustun sellega, et viisakust kohtab äärmisel vähe, eriti bussis, rääkimata poodide kassajärjekordadest jne. Endal küll last pole, rase ka veel pole, aga nii tihti näen kuidas rasedatele ja väikeste lastega mõeldud kassas seisab ikka 3-4 inimest, kellel on ainult nemad ja nende korv/käru täis alksi ja süüa. Ja isegi kui müüja ütleb, et see on vale kassa nende jaoks, ei tee inimesed välja, sest NEIL ON SUVA!
  Loomulikult on erandeid, aga neid on niiiii vähe võrreldes troppidega :(
  Aga väga hea ja värske näed välja, arvestades, et Sul juba nii suur kõhubeebi ja et väljas nii palav on :D

  ReplyDelete
 2. Ma selle ühistranspordi osaga olen täiesti nõus, no jumal küll inimene on silmnähtavalt rase ja sul onvaja istuda, sest nii on mugavam oma telefoni näppida või? :D
  Sul on kdestusvärrselt väike kõhuke ikka ;)

  (mul 26 nädalat ja ma tõsiselt olen mõelnud hakata draamat tegema kui keegi istuma ei lase :D õnneks siiani pole tipptunnil pidanud sõitma ja olen ikka istuda saanud)

  ReplyDelete
 3. Liis M@ Ma arvan, et mul on tänaseks päevaseks selline suhteliselt normi suurusega kõhuke, alguses küll ei tulnud üldse teist, aga nüüd täitsa korralik :D

  Ma olen nii palju õppinud ühistranspordi kohta, et teatud bussi lihtsalt väldin :D Lähen pigem ringiga.

  ReplyDelete