SPECIAL JEWELLERY NEW IN

by - July 02, 2015
Kui minult küsiti pisut enne lõpetamist, mida ma kingiks sooviks, siis ma ei osanud alguses mitte midagi vastata. Olin nii ametis kohustustega mis sellega kaasa käisid ning polnud absoluutselt mõelnud kingitustele. ''Saaks selle kõigega lihtsalt ühele poole'' oli kinnisidee. Aga kui ma pikemalt mõtlema hakkasin, siis taipasin, et mul on väga vähe neid ''erilisi tähendusega'' ehteid. 

Erilised ehted? Kindlasti on igal ühel need olemas. Need on kas vanavanemate omad olnud või lähedaste poolt kingitud. Niisiis lisandus minu kollektsiooni šikk Marc by Marc Jacobs käekell.  Ja muideks, tegu on minu esimese käekellaga. Pole kunagi vajadust tundnud, kuid see on ese mis võiks igal inimesel olemas olla. Mudel on ka piisavalt klassikaline ning sobib iga riietuse juurde.

Teiseks Ti Sento klassikaline ehtekomplekt, mida planeerin natukene erilisematel puhkudel kanda ning muidu neid kenasti karbis hoida ja imetleda :).  Olen nii rahul ja tänulik nende kingituste üle, tõesti super kaunid, lihtsad aga erilised....

Kuidas on lood teil käekelladega või ''eriliste ehetega''? Kui tähtis on nende olemasolu ning mida ägedat olete saanud ise lõpukingiks?

_____________________________________

If my family asked, what would I like as graduation present, I did not have a no idea. I was so busy with the finals so the gifts seemed overrated that time. But when I  thought about it little, I discovered I did not own that ''special jewellery'' . You know, those special  pair of earrings from your mom or grandmother. 

So, I received these pretty amazing pieces for my university graduations. A classic Marc by Marc Jacobs watch. By the way, it's my first watch!  I never needed one, but actually I think it's a must have. It makes every outfit look extra chic, specially I am loving the metal band.

A feminine Ti Sento jewellery set -  planning to wear it on special occasions. Meanwhile I will keep them boxed. 

I am so happy with these items, very classical  and they never go out of style! Do you own any special jewellery?

You May Also Like

4 comments

 1. Marc By Marc Jacobsi kellaplaadid on täiesti erilised - need on võrreldes teiste kelladega 1001 korda paremad. Väga ilus valik. Mul endal on musta rihmaga ja kuldsete tähtedega kell ning rohkem rahul ei saa ma olla. Ja pärlid on muidugi klassika!

  ReplyDelete
 2. Jaaa, olen nõus! Ma alguses tahtsin väga Calvin Kleini kella, aga kui hakkasin mudeleid vaatama siis Jacobsi omad püüdsid millegipärast enim pilku... Nüüd jäigi üks nahkrihmaga MJ kripeldama veel..

  ReplyDelete
 3. Muide, kui kellamaailma astud, siis sealt enam tulema ei saa. Tean omast käest :)

  ReplyDelete
 4. Oojaa, see kell! Olen ise ka täielik kellahull...
  Aga kõige erilisemad ehted on sellised pisikesed, näiteks üks Neitsi Maarjaga ripats, mille ma Hispaaniast Montserrat kloostrist ostsin, sest tahtsin et seda teistsugust aurat, mis kloostrikirikus valitses, jääks mulle meenutama miskit enamat, kui ainult postkaart. Mu vanaema koolisõrmus kuulub ka sinna igapäevaste, aga samas eriliste ehete kategooriasse, selle võtan vist siis ära, kui abielusõrmuse asemele saan :D
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete