THAT FEELING WHEN YOUR PACKAGE ARRIVES

by - July 06, 2015

  Ankle boots and slippers Nelly

Alati on tore alustada uut päeva niiöelda kingitustega. Kasvõi siis sellistega mille eest sa ise maksnud oled. Täna jõudis minuni mu esimene tellimus rootslaste lemmikust moepoest Nelly.com.  Otsustasin jalanõude kasuks, sest neid pole kunagi liiga palju ja hind oli ikka väga hea. 

Poolsaapad on jalas lihtsalt imeilusad, kuid natukene kitsad - loodan, et saan süüdistada rasedusest tekkivaid turseid ja kuumasid ilmasid. Plätud on samuti väga ilusad, kuid natukene harjumatud - eelistan tavaliselt rihmikuid ning natukene meenutavad käesolevad karvased olevused pisut susse. Aga eks see ole harjumuse asi. Muidu jäin väga rahule, hinna kvaliteedi suhe paigas ning saatmine maksis 5€ ning pakike jõudis minuni vaid 3 päevaga otse koju!

_________________________________

It is always nice to start the week with some presents! Even if you have paid them for yourself. Today my first order from the Swedish retailer Nelly was delivered. I decided to order some shoes, because I am never getting tired of them. And the price was seriously good.

Those ankle boots are just amazing, but a little small. I hope I can blame the pregnancy and hot weather so I can peacefully wear them in autumn. Those slippers are also very nice and comfortable aswell. They remind me of a little my grannys slippers, but maybe I am just not used to wear this kind of model. Anyways, I am happy with my order! Shipping was 5€ and it took only 3 days - all the goods were delivered to my house. 

You May Also Like

4 comments

 1. Plätud on nii lahedad! Ja kuidas Nellys hinnad on? Ma pole seal vist veel kunagi ringi vaadanud, aga mulle tundub, et see on samahea kui Asos (võib-olla ei tohikski ringi vaadata, kes teab, mis veel kokku ostan!).
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 2. Täna kandsin neid plätusid terve päev ning armusin neisse ära - nii ägedad! Aga hinnad ja brändid on natukene igavad, Nelly enda kaup on soodsam ja huvitavam. Seal on kohati selliseid pärle nagu ägedaid nahktagisid ja jalatseid.

  ReplyDelete
 3. You have provided a richly informative article about Ankle boots. It is a beneficial article for me and also helpful for others. Thanks for sharing this information here. BESPOKE POLO BOOTS

  ReplyDelete