READY FOR YOU, SEPTEMBER - WEEK 35

by - August 04, 2015Ilusad kingad, eks? Aga jalga need mulle ei lähe. Kurb, kui leiad endale ideaalsed jalavarjud ning kohale jõudes on nad Sulle väiksed! Olen olnud 38-39 suuruse kandja aastaid, kuid rasedusest tingitud paistetused vist on teinud oma töö. Südamest loodan, et juba oktoobris võiksid need mulle ilusti mahtuda.  Jalavarjud ise on pärit sellisest netipoes nagu Miss Guided, tegin lihtsalt katsetamise pärast tellimuse, üle 30€ on transport tasuta ning neil on eriti hea hinnaga asju. Riiete osas ei oska kommenteerida, kuid jalatsite koha pealt on hinna ja kvaliteedi suhe  rohkem kui paigas. Pakk tuuakse kulleriga koju.

Ahjaa, see huulepulk! MAC toonis Please Me -  pikemat aega seda blogidest imetlenud ning imekaunis igapäevane huulepulk...ausalt oli väga vaja!

Eile, esmaspäeval täitus mul aga 35. rasedusnädal(kuhu see aeg lendab?) ning selleks ajaks peaks kokku pakitud olema ka haiglakott. Midagi väga glamuurset seal pole, küll aga näitan teile ülinunnusid beebiriideid, mis  tulevad minuga haiglasse kaasa....Oeh! Pärit on need erinevatelt brändidelt nagu Mamas&Papas, GAP ja Next.

____________________________________

Pretty shoes, aren't they?  I am size 38-39 but they don't fit me! I hope I can blame pregnancy and they will be perfect after giving birth. They are from a e-shop called Miss Guided and I ordered from the for the first time. Shipping is free with orders over 30€ and the goods will be delivered to your door. Quality is more than you can expect from that price. 

Oh, and the lipstick! MAC in Please Me - I have been lusting after this for some time and finally it's mine! Pretty for everyday use - I really-really needed it!

Yesterday, on Monday,  I am officially 35 weeks pregnant. I need to pack my hospital bag now, I have to be honest, there's nothing glamorous, but those tiny clothes are just so adorable...They are from different brans such as Mamas&Papas, GAP and Next. 
You May Also Like

7 comments

 1. Infoks nii palju, et haiglates on üldjuhul suhteliselt palav (pelgus oli kohati isegi 27-28 kraadi meil palatis), nii et sageli isegi piisab bodyst.
  Ja bodyde osas soovitaks hõlmikbodysid ka varuda. Eriti alguses, kui ta mini-nano, siis hõlmikbody lihtsam selga panna.
  Kena ootuse lõppu :)

  ReplyDelete
 2. Issver, see haiglakoti pakkimine tundub nii hirmutav ja põnev samaaegselt. Ja kui need kingad sulle lõpuks ei sobi, siis võtan järjekorda ;)
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 3. Annnnna - kuna mul on 5 nädalat tähtajani(ehk läheb isegi üle?) siis ilm võib kardinaalselt muutuda, pakin kaasa natukene rohkem kui vaja. Hõlmikbodide võludega olen kursis ning igaksjuhuks on olemas! Ma töötasin enne beebikaubanduses ning noortemate õdede-vendade kõrvalt enamasti tean ka mida varuda, muidu oleks see maailm ikka ulmeliselt keeruline :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võin omast käest kinnitada, et 2 nädalat ja 2 päeva võib lausa kauem minna 😃

   Delete
 4. Piia - see haiglakoti pakkimine ongi nagu üks pidepunkt - siis saad aru, et see PÄRISELT ka kohe varsti juhtub.

  Loodan siiski need kingad alga suruda, kuigi võimalus on, et seda ei juhtu :D

  ReplyDelete
 5. Annnna - see oleks minu jaoks ilmselt üks halvemaid asju ning ei saaks need kaks nädalat vist ükski öö magada :D Kui siiani võtan väga rahulikult ning üldse ei muretse, kuid siis oleks küll närvipundar valmis...

  ReplyDelete
 6. Love the shoes their real cute ♥


  Nique || www.2nbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete