41+4 & a new bordeaux bag!

by - September 17, 2015


Thrifted jacket // Lindex dress // Underground Barfly creepers // Reserved bag

41 nädalat ja 4 päeva ning iga päevaga aina ümaramaks - oeh! Enesetunne on ikka veel väga hea ning endiselt pole tunnet, et keegi sündima hakkaks.  Forever pregnant! Kui järgnevate päevade jooksul midagi toimuma ei hakka, siis esmaspäevaks on mulle pandud esilekutsumine. Mida ma ise just ei valiks, kuid kui nii, siis nii!

Aga see eest on mul tõsiselt hea meel sügise üle, nii mõnus on jälle jakke kanda! Minuni leidis lõpuks tee ka pildil olev bordookarva õlakott, mida olin ammu igatsenud. Otsisin vist terve Interneti läbi, et seda õiget leida. Olin nõus uute käekotti rohkem investeerima,, kuid seekord sain ikka häbiväärset soodsalt hakkama, nimelt 24,95€ eest soetasin selle praktilise iluduse. Ükspäev jalutasin läbi Reservedi ja avastasin, et see on päris ideaalne, kuigi ta võiks olla natukene suurem, sest päris kõik asjad ikka ei mahu sisse - kuid see probleem on vist paratamatu!

___________________

41 weeks and 4 days pregnant! And getting more round and round with every day. I am still feeling great and no signs of my baby boy...Forever pregnant!  But that's OK and I am trying to be patient, because I have scheduled an induction for Monday - which I am a little afraid to be honest. 

But meanwhile, I am seriously happy about autumn! I love the chilled weather and wearing jackets. Also, I finally found my desired bordeaux bag. I probably searched the whole Internet for the perfect deep red bag, but I accidentally stumbled on this one from a Polish high street brand called Reserved.  It was a true bargain for 24,95€. It is almost perfect, but still a little small to fit all the things I need, but I guess there's never enough room for girls!

You May Also Like

2 comments

  1. Kotti ostes mõtlen ise alati peas listi läbi, mis sinna kõik mahtuma peaks/võiks :D
    Aga nii põneeev! Loodan, et paanid veidi ka sünnitusest blogis rääkida, sest ma ju niiii tahan teada!:)

    ReplyDelete
  2. Mari-Liis@ Ma ka üldiselt tahan, et kõik sisse mahuks, aga üritan vähem praktilisem olla :D sest alati ei pea KÕIKE kaasa tassima endaga.

    Blogisse kirjutan ilmselt sünnitusest pealiskaudsemalt. Kuid plaanin mälestuse mõttes kogu sünnituse kirja panna ning huvilistel annan võimaluse ka seda lugeda kinnisel viisil. See info on tihtipeale väga selline, delikaatne, kuid ma olen ise väga palju teiste sünnituslugusid lugenud ning see on selline julgustav heas mõttes:).

    ReplyDelete