#5daysafterbirth

by - October 08, 2015Down Jacket thrifted // Dress Zara // Silk scarf Jaylay // Bag Reserved // Boots Stefano Sabella

Juba 5 päeva peale sünnitust kammisin juuksed ja panin selga kleidi, et rääkida natukene moest FIBITi raames Viru Keskuse aatriumis. See poolteist tundi mis veetsin oma beebist eemal oli nii raske, te ei kujuta ette!  Õnneks on mul  väga kogenud õde, keda usaldasin seda vastutusrikast tööd tegema. Kuid olen arvamusel, et oma elu ei saa päris unustada ning vaim tuleb värske hoida. 

 Ma väga armastan oma naturaalset tooni juukseid, kuid kui ma neid pilte vaatan, siis tundub, et mul on hädasti vaja uut soengut. Täielik sasipundar ja iga juuksekarv erinevat tooni.....(Thanks, sun!). Keegi peab juuksurisse minema! Värskele emmele sobilik padjanägu muidugi kroonib seda kõike:D.

____________________________

Already 5 days after giving birth, I combed my hair, put on a dress and headed to FIBIT in Viru Shopping Centre to talk about fashion overall. It was seriously difficult to stay away for my baby for 1,5 hours.  But luckily I have expirienced sister who I can trust :). 

I seriously love my natural coloured hair, but looking at those pictures - I really need a haircut! And maybe a new haircolor  aswell? 

You May Also Like

6 comments

 1. Kui pilte scrollisin (ja enne kui teksti olin jõudnud lugeda) mõtlesin, et vauuu, nii tuusad juuksed, täielik lõvilakk!

  ReplyDelete
 2. Whaat, ei! Just on nii-iiii ilusad juuksed ja särav jume. Veider ikka, kui erinevalt ise ennast näha võib :)

  ReplyDelete
 3. Ma kaalusin alguses, et kas ma üldse panen neid pilte üles...aga tõesti näed ennast ikka täiesti teistmoodi :D

  ReplyDelete
 4. Sa naeratad! Üks suur muutus peale emaks saamist ;)

  ReplyDelete
 5. Anna, ma naeratasin enne ka, ainult, et piltidel ei osanud seda millegipärast teha :D. Aga eks seda rõõmu ole nüüd elus juures ka :)

  ReplyDelete
 6. Nii šikk emme-outfit! Ja see kleit tundub niiii mõnus, selline, mis sobib diivani peal lösutamiseks :D

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete