NEW IN


Sellest postitusest pidi tulema selline klassikaline ostsin-uued-head-ja-ägedad-saapad, aga Henry otsustas end kaadrisse mahutada ning hoopis sellest saab saage-tuttavaks-mu-kiisu-ja-uute-saabastega sissekanne.

Kes mind Instagramis jälgib, siis teab, et juulikuust liitus meie väikese perekonnaga armas šoti lühikarvaline Prints Henry.  Ta on tõesti üks ägedamaid kasse, keda olen kunagi kohanud. Talle meeldivb väga süüa(eriti sinki!) ning häälekalt mäuguda ja jutustada. Elurõõmus seltskonnahing, kes armastab kaisus magada ning ei luba isegi WC-sse üksi minna. Ka vannis käies istub ääre peal. Ning beebiga saab samuti suurepäraselt läbi.  

Saabastest taas rääkides, siis nende leidmine on selline korralik ettevõtmine ja garanteeritud peavalu. Käisin vist 20 poodi läbi, et leida multifunktsionaalseid jalavarje mis sobiksid enamike riietustega, oleks mugavad, ilusad, kvaliteetsed ning kestaksid rohkem kui ühe talve. Minu eelmised neetidega Marco Tozzi saapad teenisid mind vahetpidamata 2 aastat ning läbisid -20 külmakraadid ja sopased Positivuse festivalid - latt oli suhteliselt kõrgele seatud.  Lõpuks leidsin ühed sellised Ülemiste Step Top kauplusest ning tundub, et ka Henry kiidab heaks!

Comments

Mari-Liis Suvi said…
Mineeeeeeeee, ma olen NII kade. Vastikult ilusad saapad!
Getri said…
Teadsin, et sulle need meeldivad 😀

Aga neid on veel seal!
Styleofblonde said…
Oh these boots are really pretty and the cat is so cute! Adorable!

Popular Posts