BLACK SUEDE

by - November 18, 2015


Dress thrifted // Shirt Sangar 

Ahhh...see seemisnahkne kleit! Kindlasti üks erilisemaid esemeid nüüdseks minu garderoobis. Ning samas ka kindlasti  mitmekülgsemaid. Seda saab kanda peaaegu ükskõik mis hooajal, sest all saan kanda nii t-särki, pulloveri kui triiksärki. You name it! 

Selle saamislugu ei ole nii lihtne seekord, et jalutasin lihtsalt kaltsukasse ja leidsin.  Nimelt see kuulus mu kursusekaaslasele Piiale, kes leiab samamoodi nagu minagi, alati ägedaid asju. Nägin teda sellega koolis ning ma lihtsalt armusin sellesse. Tõeliselt omapärane ja ainulaadne. Üllatus oli suur, kui ta suvel mulle selle otsustas pärandada.  Lähemalt uurides on näha, et tegemist on kindlasti käsitööna valminud kleidina, mis  lisab sellele veel hulganisi väärtust. Kannan uhkusega!

Pildid: Sinencia Kass

__________

Ahhhh...this suede dress! It is most definitely one special piece in wardrobe now! And a  very versatile -  I can wear any season, because it possible to pair it with a t-shirt, turtle neck or a dress shirt...you name it!

So how I managed to get my hands on this one? It was not this simple this time. I did not walk to a thrift shop and find it hanging in there for 2 euros. Actually, it used to belong to my course mate Piia in university.  She always manages to get her hands on the most one of a kind pieces when thrifting. I really fell in love with this dress when I saw it on her. I was seriously surprised when she decided to give it to me this summer. I could not have been happier! It's a hand made suede dress - so it makes it very valuable. Wearing it with pride!


You May Also Like

1 comments