HELLO, COLD!

Coat, knit thrifted // Jeans  thrifted Levi's // Boots H&M Premium

Selliste krõbedate ilmadega on hädavajalik kapist välja otsida oma kaamelikarva mantel -  see on üks põhjus, miks mulle jahedad ilmad isegi natukene meeldivad. See värv ja lõige on lihtsalt nii mõnus!

Ja need teksad! Pisut küll jälle astusin oma mugavustsoonist välja, aga need näevad nii lahedad välja!   Juba siis, kui ma suur ja ümar olin, unistasin tänu Instagrami fashionistadele, et selliseid teksaseid tahaks väga-väga kanda.  Paar nädalat tagasi soetasin need oma viimaseaja lemmikust kaltsukast ja lõikasin sääred lühemaks, peale pesumasinas käiku hakkasid moekalt narmendama ja Voila!

Järgnevate outfit postitustega tahan teile tegelikult  oma häid   kaltsukaleide tutvustada. Mul on viimasel ajal raske midagi massimoe rõivapoodidest osta. Kuigi nii ilusaid kampsuneid on igalpoolt, et raske on vastu panna :D. Väga häirib, kui ostan kleidi Zarast ja siis kõik mu sõbrannad kohe teavad, et kust see on pärit, palju maksis ning suure tõenäosusega on nad ise ka seda proovinud. Tegemist vist mingi hetkelise ja mööduva probleemiga....

Pildid: Sinencia Kass

Comments

Piia Õ. said…
Awesome pildid, awesome teksad! See säärte lõikamine on äge idee, kui ainult keegi mulle suve poole kevadel meelde tuletaks, et ma võiksin ka nii teha :D

BOWTIE DIARY
Eneli said…
Väga kihvt, mõnusad fotod ja sekkarileide vaataks küll suurima huviga! ;)
Madli Tarjus said…
Väga mõnus outfit, need teksad on tõesti vinged!
LiisaWHO said…
Tõõõõeeestii, VÄGA ÄGEDAD teksad! Thumbs uppp!
Liisa,

xx
Helen said…
Nii vägev outfit! :) Mis Su lemmikkaltsukas on muidu?
Getri said…
Aitäh kõigile :)

Helen - viimasel ajal on lemmik Tatari tn Uuskasutuskeskus, sest see on mu kodule lähedal ja saab vankriga sisse minna. Neil tuleb iga päev uut kaupa ka :).
KristiB said…
Love your jeans!!

http://fashion--picture.blogspot.lt/

Popular Posts