KNIT-KNIT

by - November 23, 2015


Knit thrifted // Coat thrifted // Hat, leather pants, boots H&M // Watch Marc Jacobs

Kahtlemata, leidub minu garderoobis kõige rohkem just erinevaid kampsuneid. Meie kliimas lihtsalt nii asendamatud ja tänuväärsed riideesemed. Kes mind Instagrammis jälgib, siis  ilmselt teab, et uusim asunik mu kampsuni kogumikus on just see, pildiolev kudum. Tegemist jällegi hea kaltsukaleiuga 2 euro eest. Peamine põhjus miks see minuga kaasa tuli oli see, et meenutab väga Isabel Maranti loomingut ja just kudumeid ning mustreid, mida ta on kasutanud.

Pildid: Sinencia Kass

Ning mõned näited müügilolevatest Maranti mustriga  kudumitest:

__________

I am a serious crazy-knit person. Our climate happens to be seriously cold for around 9 months, so all sorts of knits are a must. Who follows me on instagram @getrimitt, then probably know that, the newest inhabitant in my collection is this, 1990s thrifted find for 2 euros.  For me, it reminds me of some Isabel Marant designs, that's the main reason I have it now :).  

And some examples of her work:You May Also Like

4 comments

 1. You are so incredibly gorgeous! I'm so in love with your jumper, so perfect!

  Check out my blog if you want: www.theglamandglitter.com

  Tamara xxx

  ReplyDelete
 2. Selle hooaja juures meeldibki mulle kõige rohkem fakt, et kampsuneid ei ole kunagi liiga palju (eriti kui ei taha külmetada ja poolpaljalt pilte blogisse teha)! Mõnus outfit!

  ReplyDelete
 3. Milliseid kaltsukaid tavaliselt külastad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hetkel Tatari tn Uuskasutuskeskus, sest saan sinna vankriga sisse😊

   Delete