HAPPY FEET

by - November 05, 2015

Oii, beebide jalad on nii armsad lihtsalt. Eriti veel kui tegemist sinu enda lapsega ning jalas nii nunnud mõmmidega sokid!  Pildilolevad esemed saime kingituseks eile H&Milt...nii varases eas juba hellitatakse ära!

Kes mu Instagramist nägi, siis käisin täna ka Balmain x H&M kollektsiooni jahtimas. Nagu ka pildilt võis aimu saada, siis lahkusin tühjade kätega. Mina jõudsin sinna 8.15 ning töötajate sõnul juba kell 8.03 oli naisteosakonna stangedega puhas töö tehtud. Sain veel infot, et kõiki suurusi oli ainult üks, seega võimalus enda soovitud eset saada oli pigem väike. Eriti kui liikled vankriga.  Nägin poes kuidas inimesed ostsid 4-5-6-7 kaupa asju. Uskumatu! Nii palju siis mu ihaldatud pintsakust! Lugesin veel 5inchanup blogist, et pintsakud ja mantlid sellest kollektsioonist on tõelised investment pieceid. Natuke kurb hakkas, et seda mu kapis praegu ei ripu! Aga meestes veel valikut oli, kuid nahktagi suuruses 50 oli läinud. Õnneks näkkas meil veebipoes ning tagi sai kuidagi läbi ime tellitud ja siinkohal tulid appi Soomes elavad tuttavad.

__________

Oh, I just love babies and their cute little feet! And specially when it is your own baby..wearing these cute little socks! We received these lovely items from H&M yesterday. Gustav is getting spoiled by early age I must say.

Who happens to follow me on Instagram, then I went hunting for the notorious Balmain x H&M items today. Clearly, I left with empty hands. I got there 8.15 and the racks were empty(by 8.03 as I heard).  The collection was very limited and only one size was present from every model. But I still happened to see how crazy people went over the collection launch. They were literally buying  4-5-6-7 items  at once. It was quite incredible for Estonia and not regular.  I was really disturbed that I could not get my desired wool blazer and men's leather jacket. As I read from some blogs that these pieces were true investment ones. But happily we got lucky and somehow managed to purchase the leather jacket from e-shop thanks to our friends in Finland.

You May Also Like

2 comments

  1. Nii paljud minu sõbrad ja tuttavad on äsja emaks saanud ning tõeliselt vahva on neile lasteriideid kinkida. Peamiselt olen kinkinud ära palju enda tütre asju, sest mul õnnestus ta kõigega üle kuhjata ja paljusid asju kandis ta korra või kaks... Aga see mänguasi on küll nii armas, et selle võtaks endalegi kaissu :)

    ReplyDelete
  2. Beebide riided on ikka nii nunnud! :) Eriti H&Mis. Kuigi nende Balmaini kollektsioon läks minust küll täiesti mööda. :D Nime olen siin ja seal näinud, aga ise asjaga kursis ei ole.

    ReplyDelete