ALPAKA SCARF

by - January 24, 2016

Minu armastus sallide vastu on piiritu ning meie kliimas ka väga põhjendatud. Ma arvan, et mul on neid üle kümne kindlasti, kõige uuem ja uhkem neist kodumaise luksusbrändi ALPAKA tootevalikust, mida te nendel piltidel ka minu kaelas näha võite. 

Minu esimene kokkupuude alpaka villaga oli paar aastat tagasi kampsuni kujul, mis kuulus(!) minu kaaslasele. Selle tõi tema ema Peruust ning õnneks Sander seda ise ei kandnud ning sujuvalt lükkasin selle enda riiulile.  Ja oiii, te ei kujuta ette kui soe ja pehme see on! Kui faktidest rääkida, siis alpaka vill on seitse korda soojem kui lambavill, peenem kui kašmiir, vastupidavam kui puuvill ja täiesti allergiavaba. Ütleme nii, et kõlab päris hästi! Lihtsalt ideaalne meie käreda pakasega ja külmade tuultega. Meie kodumaine ALPAKA on aga loodud juba 2007. aastal, ühendades Peruu kvaliteetse materjali ja põhjamaise disainikeele. Nende valikust leiab salle, pleede, patju, vaipu ning nunnusid mänguasju.

ALPAKA brändiga saab lähemalt tutvuda nende kodulehel ning tooteid saab soetada e-poe kaudu ning Tallinnas Stockmannist või Hää Eesti Asi kauplusest. 


__________


My love for scarves is endless and with our climate, it is pretty understandable. I probably have over 10 of them and the newest and most fanciest addition is definitely from our local Estonian luxury brand ALPAKA. I am wearing it on these pictures as you can see!My first contact with alpaca wool was few  years ago, when my dear hubby had received an alpaca sweater from his mother. He didn't actually wear it because it was size too small, so I had the opportunity to get my hands on it. It was so incredibly soft and warm! Talking about facts, then alpaca wool is 7 times more warm than wool, more delicate than cashmere,  more durable than cotton and allergy free. Sounds pretty good, doesn't it? It is just perfect with our crispy weather.  Our Estonian ALPAKA brand was created in 2007, sourcing materials are from Peru, but the design is scandinavian.  They make the softest plaids, scarves, rugs, toys of natural alpaca wool. How cool is that!


You can  get more information about ALPAKA from their website!

You May Also Like

0 comments