THEM SUMMER VIBES H&M STUDIO SS16

by - January 14, 2016H&M Studio kollektsioonid on alati väga kõrgmoelikud ning kui ei teaks, ei ütleks et tegu on kiirmoe brändiga. Alati midagi uut, värsket ja julget, kuid samas vägagi kantav! Ütlen ausalt, et kui ma neid rõivaid esmapilgul nägin, siis suurt sümpaatiat ei tekkinud. Kuid kui hakkasin asjasse süvenema, kangaste koostist uurima ja kvaliteeti katsuma, siis jutt muutus.

 Eesootav kevad-suvi nagu piltideltki näha on boheemlaslik, kahvatu kollane, oranž ja mõnusad mustrid. Kui värvigamma on minu maitsele pigem võõras, siis leidus ka esemeid, mida kannaksin hea meelega. Näiteks see triibuline oranž kudum. Eriti meelt mööda olid mulle kangad, kasutatud oli nii nahka, siidi, orgaanilist puuvilla jne. Minu südame vallutasid igasugused kudumid, mida see kollektsioon pakkus. Hull kampsuni-inimene nagu ma olen!  Ideaalsed suvel nö pealeviskamiseks, kuid sobilikud ka praegusel ajal kihtide tekitamiseks ja pulloveriga kandmiseks.

 Kollektsioonil on ka äge lookbooki video - jumaldan kihilist stilistikat ja taustamuusika pärast juba mitmendat korda replayl!
__________________

H&M Studio collections are always so point, and if I did not know, I would never say that it's a high street brand. Always fresh, unique, bold and at the same time very wearable! Upcoming spring-summer is very bohemian, faded yellow, orange and funky patterns.  I totally fell in love with the yarn-dyed knits pictured above. Crazy knit person that I am! They are so versatile, perfect throw ons and ideal for  layering during the winter time. 

And a cool lookbook video - love the styling and the soundtrack!

You May Also Like

0 comments