OUT OF COMFORT ZONE

by - February 21, 2016Knit & leather pants H&M Studio SS 2016.  Boots H&M Premium. 

Hei-hei! Lubasin viimases postituses, et kohe on tulemas paar huvitavat postitust. Nimelt mul on au teile näidata 3 komplekti H&M Studio Spring Summer 2016 kollektsioonist, mis jõuab Postimaja poodi 25.   veebruaril. Kuigi väljas on tõeline talv, siis  päris huvitav on näidata, kuidas suvised rõivad karge kliimaga siduda. 

Huh! Mulle nii meeldib, kuidas ma nende pükstega murdsin välja oma  mugavustsoonist.  Igapäevaselt armastan kitsaid tumedaid teksaseid ning valged sirgelõikelised nahkpüksid on midagi täiesti uut minu jaoks.  Mõjuvad väga värskendavalt. Kuigi kahjuks Eestis need müüki ei tule. 

_______________________

Hey sweeties! I promised in my last blog post, that some interesting collaborations are coming up. Honoured to share 3 outfits from H&M Studio SS 2016 collection, which will be in stores on Wednesday, 25th of February. It is serious winter outside, so it will be interesting to see how I style my outfits.

I am loving how I break out of my comfort zone with these  leather pants. Usually I prefer skinny dark jeans, so these white straight cut leather pants are something new for me. They are so refreshing! But unfortunately they are not going to be in Estonian stores. 

You May Also Like

1 comments

  1. SO COOL!

    Väga tuusad pildid ja mulle meeldib see rahulikum värvigamma mitte need suured oranžid mustrid.

    ReplyDelete