SILVER THREAD

by - March 22, 2016
Zara dress // Earrings//Boots H&M

Käisime eile õhtul sõbra sünnipäeva restoranis tähistamas ning kuna ma polnud saanud end pikka aega ilusaks teha, siis kasutasin võimalust.  Naistel on  vaja vahel kaunis kleit selga tõmmata, kontsi kanda - see mõjub enesekindlusele üsna hästi. Eriti kui sa oled emapuhkusel beebiga ning enamasti kannad mugavaid riideid ja juukseid hobusesabas.

Kui mul alguses oli nii kahju, et väljas juba pime ning pildid tulevad tumedad ning ebakvaliteetsed, siis nüüd mulle see tulemus täitsa meeldib.  Annab edasi seda taotuslikku 60ndate hõngu, mida ma oma välimusega saavutada üritasin.

Meie hetkel aga ootame  pingsalt kevadet. Tahaks juba nii väga need paksud vammused kapinurka suruda ning õhukesed kevadjakid välja võtta.  Päikeseprillid ette panna ning salamisi suve mõtteid mõlgutama hakata. Õnneks lähme me aprilli alguses ka Barcelonasse, kus lubab 20 kraadi kanti sooja. Oi, kuidas ma juba ootan! Kindlasti kostitan ka teid rohkete piltidega.

Sellel nädalal on toimumas esmakordselt ka kevadine Tallinn Fashion Week, kuhu ma seekord ei lähe. Gustavil on juba sellel ajal uneaeg ning mul on nii keeruline saada kedagi teda valvama. Viimasel ajal käin üldse suhteliselt harva kusagil üritustel, kuna ilma lapseta aega kasutan pigem trennis käimiseks. Hetkel ootangi Sandrit koju, et minna jälle Bikram joogasse. See on sõltuvust tekitav!


______________________

We went out for a birthday dinner last night and I really needed to dress up! If you are a woman and a stay at home mommy - it is mandatory to feel pretty sometimes. 

At first I was a little sad, because it was late and the lightning was poor, but now I love the result. It gives that 60s vibe I tried with my look. 

We are really-really waiting for Spring! I want to throw all the inter wear to the back of my closet already! Really sick of this cold. I am so glad that we are having a little trip to Barcelona in April! I have never been to Spain!

You May Also Like

7 comments

 1. Hei, kus kohas Sa bikram joogat harrastad? Ja kas soovitad seda kohta? Kui Eestisse tulen, siis tahaks proovida :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bikramyogatallinn.com ning väga soovitan! Asukoht on pisut ebamugav kui liikled ühistranspordiga. Tunnid vōiks tihedamini olla.

   Delete
 2. Nii äge kleit ja tõesti vinge kuuekümnendate kombo!

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 3. I seriously love these pictures! Amaaazing!

  ReplyDelete
 4. Hei! Väga stiilne kleit ;) Kas lähete kõik koos reisile?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kōik koos? Mina, Sander ja beebi ning ilmselt mōned sōbrad veel liituvad.

   Delete