TRAVEL POST - VIVA LA MEXICO

by - March 09, 2016

Kuna hetkel sajab väljas lund, siis tundub ideaalne aeg tagasi vaadata meie Mehhiko reisile. Ma hoiatan, et siin postituses on väga palju toitu :D. Kuna meil ei soovitatud turvalisest Cabost välja minna, kui beebiga turistidel, siis enamasti veetsimegi kogu oma aja just linnas sees. Tunnistan, et hakkas igav küll, sest me ei ole harjunud nii kaua ühes kohas püsima ja niisama pikutama. Rahutud inimesed nagu me oleme.  Enamasti me siis jalutasimegi linnas, lesisime basseini ääres/rannas, käisime erinevates söögikohtades ja kaks korda siis paadiga mere peal. Viimane kord oli eriti äge tripp - kusagil 100 inimest  kahel korrusel,  alumisel sai süüa-juua, teisel oli disko ning saime nautida imelist vaadet ja päikeseloojangut. Beebi ikka kaasas ning väga lõbus oli! Kindlasti ei saanud ma ennast nii vabalt tunda kui oleksin tahtnud, sest isegi kui laps oli kellegi teise süles, oli pidevalt mure, et kas temaga ikka kõik hästi jne. Mom problems!

Koha peal olin looduses pisut pettunud.  Meri, rand ja kaljud olid küll väga ilusad, aga loodus oli nagu kõrb. Põdurad võsalaadsed puud ning kaktused. Kahju küll, et pilti ei teinud eelmainitust, aga seda kõike oli lausa õõvastav vaadata, kujutasin ette mis roomajad seal pesitsevad ning mind hammustada tahavad.

Kuna meie hotell asus kesklinnast paar kilomeetrit eemal, siis sõitsime igapäev kohaliku bussiga. See oli vana ja kulunud, auk põrandas, kuid seal oli WIFI!

Mehhiko köök on kindlasti siiani üks minu lemmikuid seni käidud reisidelt. Mereannid on enamasti kõige soodsamad asjad menüüs - mida paremat veel tahta? Krevetid suured ja mahlased, mitte külmutatud mini versioonid. Taco kohad, kus saad ise panna erinevaid salateid, kastmeid jne juurde. Nii palju värsket ja maitsvat toitu üliheade hindadega. Et leida üles just need parimad söögikohad, siis kasutasime Foursquare'i äppi, reisidel on see lihtsalt asendamatu!
AFTER
BEFORE
You May Also Like

2 comments

  1. No miks ma varem sellest äpist ei teadnud!! :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ma ei tea kus sa elanud:D super asi isegi eestis kui ei tea kuhu sööma vm minna!

      Delete