AVRIL NATURAL MAKE-UP #goingallnatural

by - April 19, 2016

Olen alustamas uut postituste seeriat, kus katsetan erinevaid looduslike ilubrände. Ma arvan, et see on teema, mida reklaamida ning levitada, keemiat täis tooteid on kõik blogid täis. Samm sammu haaval katsun kogu oma kosmeetika arsenali välja vahetada ning otsida välja just need kõige paremad. See ei tähenda, et kohe viskan ma oma lemmikud MAC-i huulepulgad, Sleeki highlighteri komplekti jm parema ära.  Ma kasutan need lõpuni ning vaikselt otsin alternatiive. See on protsess. 

Kõigepealt mõtlen ma sellele, miks üldse eelistada looduskosmeetikat? 

Mul on ainult üks nägu ja keha, ma lihtsalt ei taha enam igat suvalist kraami peale määrida.  
Pealegi, pikaajaliselt sisse süües või nahale määrides organismile mitte kasulikke aineid, võib see tekitada terviseprobleeme. Ja kes teab veel mida. 

Täna tutvustangi teile sellist looduskosmeetika brändi  nagu AVRIL. Neil on olemas ka orgaanilise  kosmeetika ECOCERT sertifikaat, mis tähendab, et  tooted ei sisalda GMOd, parabeene, silikooni, räni, sünteetikat, nanoosakesi jne. Pakendid biolagunevad ja taastöödeldud. Koostisaineid looduslikud, niisutavad ja nahasõbralikud. Tänaseks olen kusagil nädala neid tooteid kasutanud ning minu kogemused on järgmised:

Kulmupliiatsit on lihtne hajutada ning piisavalt pehme.  Kasutan seda igapäevaselt ning tõsiselt meeldib.  Orgaaniline ripsmetušš sobib paljudele allergikutele. See sisaldab igast head kraami nagu jojobaõli, marula õli, e-vitamiini jne.  Ma ütleks, et see on selline väga klassikalise harjaga, teeb ripsmed ilusad pikaks ning ei pudise (kõige tähtsam!).   Põsepuna on ilmselt mu kõige lemmikum. Sellel on väga kaunis toon ja mõnus helk. Mul pole kunagi nii heledat värvi puna olnud ning poleks arvanud, et see võib niivõrd kena jääda. Loomulik nagu kerge õhetus. Huulepulk/pliiats püsib väga hästi peal ning on matt. Kuna naised söövad-joovad väga palju huulepulka endale sisse, siis eriti mõistlik oleks just eelistada looduslikku. 

Vasakul siis Avrili toodetega tehtud meik ning tegelikult see huulepulk/pliiats nii ei läigi. Huuled väga kuivasid ning panin alla ravivat palsamit.  Küünelakk on väga ilusat tooni, kuid ma pidin vist 3 kihti peale panema, et saavutada õige tulemus. Tegemist on ka üsna vedela tootega ning ta ei püsi ka väga pikalt peal, kui võrrelda teiste küünelakkidega. Sellega olen ma kõige vähem rahul, kuid lõpuni kasutan ta kindlasti. 

Minu kolmas lemmik on jumestuskreem, mis lõhnab väga hästi ning on kerge ja õhuline. Kuna mul on endal väga klaar näonahk ning ma ei otsi tugevat katvust, siis mulle on see ideaalne. BB kreem on minu jaoks igapäevasem toode ning minu jaoks väga vajalikuks muutunud. Kõike kannan peale niisutatud beauty blenderiga ning see teeb tulemuse veel eriti ilusaks, säravaks ja ühtlaseks. Mōlemad valisin kōige heledama tooni.    Kuid meik tuleb näolt ka kuidagi maha saada, eksole :). Ma vihkan kui näopuhastuse vahendid jätavad vastiku kihi näkku. Mitsellaarveed seda ei tee ning mu teiseks suureks lemmikuks ongi Avrili oma. Sobib siis terve näo ja ka silmade puhastamiseks meigist ning sisaldab selliseid häid asju nagu näiteks  orgaaniline aaloe ja mustika vesi. Avrili mitsellaarvesi on 500ml ning  maksab 8 eurot, suur pudel nii hea hinnaga!

Sellised olid siis minu esimesed kogemused naturaalse meigiga, poleks arvanud, et niivõrd positiivsed! Kas teie olete proovinud mõnda naturaalset meigibrändi? Kuidas muljed?

You May Also Like

1 comments

  1. Great review dear...
    http://sepatuholig.blogspot.com
    instagram.com/grace_njio

    ReplyDelete