PHOTO DIARY: BARCELONA

by - April 10, 2016


Ütleme nii, et tänaseks päevaks ma täitsa mõistan, miks nii paljud eestlased on tulnud Hispaaniasse elama.  Pidime täna tagasi lendama, aga kuna lennupiletid olid nii soodsad, siis otsustasime veel paariks päevaks siia jääda.  Ei saa üldse kurta...

Igapäevaselt me lihtsalt kõnnime ringi, siin on ikka meeletult palju vaatamisväärsusi ning kogu linn on väga ilus. Sööme ka väga palju, sest kõik on lihtsalt nii maitsev. Siin võib suvalisse kohta sisse astuda ja ikka on hea.  Siiani pole kordagi pettuma pidanud!

Eile tegin oma kohustusliku käigu ka & Other Stories kauplusesse, kust ma ilmselgelt ei lahkunud tühjade kätega. Kindlasti näete neid esemeid õige pea!

Beebsu on endiselt väga tubli. Muidugi kui võrrelda reisimist 4 kuusega, kui USA-Mehhiko reisil käisime, siis 6 kuusega on olukord ikka teine. Ta nõuab palju rohkem tähelepanu, haarab kõike ja topib suhu ning ei maga enam nii palju. Õhtuti oleme tavaliselt kärarikastes restoranides ning ta alati  magab  vankris. Ülal ka üks pilt. Magavad lapsed on nii imearmsad ikka!


You May Also Like

0 comments