WHERE TO?


Kõigepealt tahan kõikidele emmedele tagant järgi õnne soovida maailma parima ameti puhul! Kuidas päev möödus? Ma nii väga ootasin oma esimest empside päeva! Esimene on ju kõige erilisem! 

Kuidas meil? Sander tunneb mind nii hästi ning teab, kuidas mulle üldse lõikelilled ei meeldi. Täielik raha raiskamine ning lilledest on ka kahju.  Selle peale tegi ta ettepaneku hoopis minna Hortesesse, et saaksin terrassile valida uued asunikud. Uskumatu palju rahvast seal eile oli! Igastahes, meiega liitus üks elupuu maha istutamiseks ning pottidesse mõned begooniad. Hiljem käisime veel söömas ning siis seadsime sammud Laulasmaa spaa poole, kuhu me ka ööseks jäime. Mul polnud erilisi ootusi, kuid tõesti  väga meeldis! Imeilusa ranna ääres, kaunis männimets, värske õhk, hea saunade valik ning hea toit restoranis-kohvikus! Kindlalt lähme tagasi. 

Homme aga seame oma sammud taas lennuki peale. Plaanis on nädalane puhkusereis veel soojema päikese alla, kui meil siin hetkel.  Aga kuhu minek? Selleks jälgige mind näiteks Instagramis, et sellest teada saada @getrimitt. 

Comments

Merilin Olo said…
Ma arvasin, et olen ainuke kellele lōikelilled ei meeldi, aga näed on veel:)

Laulasmaa sauna- ja veekeskus on väga mōnus, eriti sellisel kevad/varasuvisel ajal.

Merilin
kmerilin.blogspot.com
Getri said…
Lõikelilled on täielik raha raiskamine. Ma tavaliselt ütlen, et too mõni puuvili :D

Anonymous said…
Te reisite nii palju, mis on vahva. Ja eriti just see, et sa näitad, et lapse saamine ei takista mitte millegi tegemist. Te olete ikka päris pikke reise ette võtnud:) See annab endalegi tulevikuks inspiratsiooni.
Getri said…
Tead, ma kuidagi tunnen ise ka et tahan teisi noori emasid-peresid inspireerida. Enda kallal vaeva nâgema, nautima, reisima, kogema, katsetama. Terve elu ju alles ees ning lapsele on mitmekülgsus hea. Gustav on tänaseks päevaks näinud ja käinud rohkem kui mõni terve elu jooksul kokku. Ta armastab inimesi, ei vòõrista kedagi ning on kõige õnnelikum laps keda ma siiani kohanud olen. Ega see alati kerge pole, kuid igati väärt seda.

Popular Posts