NIGHT OUT BOHO VIBES

by - June 03, 2016


Käisime vanade töökaaslastega eile õhtul oma lemmikus restoranis Chakras söömas ning vanu häid aegu meenutamas. India toit on mu suur lemmik ning kui ma kunagi tulevikus sinna reisile lähen, siis ilmselt söön ennast lõhki. 

Täna on juba reede ning otseselt plaane pole. Just saatsin ära ajakirja Mari juuli moeleheküljed  ning lähme Gustiga kohe peale postituse kirjutamist jalutama. Tahaks tegelikult turule minna, et lilli terrassile juurde vaadata.  Kusagile beebipoodi peaks samuti minema, et turvahäll turvatooli vastu vahetada. Ma tean, et see on pikk protsess, sest lapsed ei lepi tavaliselt iga tooliga. Õhtul ilmselt oleme kodus, grillime ja naudime neid mõnusaid ilmasid, mis meile hetkel antud on. Homme õhtul aga läheb beebsu vanaema juurde ning emme-issi saavad nautida omaette aega. 

Nii mõnus, et kerge jume ka peal on ning saab vabalt lühikeste riietega käia. Kui ma eelmises postituses rääkisin oma kogemusest LUMI toodetega, siis nendel piltidel on päris hästi näha, kuidas mu nägu särab. Kuid tõenäoliselt on see päikese, highlighteri ja kvaliteetsete näohooldustoodete koostöö.

 Aitäh Dolores R piltide eest :)

__________________

Last night we had a girls night out dinner in our favourite restaurant Chakra. I just love Indian food and some day when I will travel there, I will eat all the time.

Today we have no plans. I just sent out the July issue fashion pages and just after finishing this post, we are going on a walk with baby Gustav. Actually I need to buy some flowers on the terrace. Also, I should start looking for new restraint chair for the baby. It's a long process so I should start. Later we are probably going to barbecue and enjoy the warm weather. Tomorrow baby is going to granny and we can enjoy each other. 

As you can see,  I have some tan and I can wear short clothes again. My skin is seriously shimmering and glowing. All thanks to the sun, good skincare products and highlighting. Just loving it!

You May Also Like

12 comments

 1. Super särav näed välja ja väga kena outfit on ! :)

  ReplyDelete
 2. Nägu on tõesti väga särav :) Sa oled nii nii armas alati!

  ReplyDelete
 3. Kust see imeilus kleit pärit on?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paar aastat vana Mango. Aga Promodis on selliseid praegu.

   Delete
 4. Väga super armas näed välja :) ! JA KUIIII lahedad kingad!!! Kust need pärit on? xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vana hea Primark😀 viimane kord Barcelonast tulid kaasa.

   Delete
 5. Mis highlighterit või BB kreemi kasutad? Tõesti väga särav näonahk! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma teen eraldi postituse sellest :) Kasutan väga erinevaid tooteid!

   Delete
 6. Jaa, need kingad on nii ägedad! Kleidiga koos veel eriti mõnusalt boho.

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 7. Selline küsimus, et kust need kivid pärit on, mis su viimase Instagrami pildi peal kaelakeena kaelas on? Väga lahe näeb välja :)

  ReplyDelete
 8. Mitte paha pärast, aga kas pole veel vara last turvahällist turvatooli kolida? Enne 9 kuu ja 9kg täitumist ei tohiks last mitte mingil juhul turvatooli panna. Nende selg lihtsalt ei kannata seda istumist. Lisaks, turvahäll on väike siis, kui pea hakkab üle ääre minema. See, kui jalad ripuvad üle ääre, on kõige väiksem mure.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cybex Cloud Q on väga kitsas häll ning näen et seal on ebamugav. Kolime tooli mida saab panna kaldenurga alla ning kohe istuma ta kindlasti ei hakka!

   Delete