OUR NEW RIDE

by - June 12, 2016
Juba mõnda aega olin uue käru otsingul. Sest Mutsy iGol oli päris rohkelt miinuseid mis igapäevaselt kõvasti häirima hakkasid. Nagu näiteks suht lühike kaarvari mis käis kolksuga kinni-lahti ja häälekas krõpsudega piiluauk. Istumisosa oli jalgade osalt lühike ning seljaosa väga pikk. Kuidagi kõva ja ebamugav tundus ka. Korviosa oli liiga avatud ning kate lendas tuulega lahti. Kõlab päris halvasti kui tagant järgi mõelda :D.  Ühesõnaga, minu nõudmised uuele kärule olid järgmised:

-näeks VÄGA hea välja
-oleks kerge
-lihtne kokku panna
-suur kaarvari
-vaikse kinnitusega vari ja piiluauk
-mahukas pakikorv
-mõnus ja mugav beebile 

Sõelale jäi üks poolakas EasyGo Optimo ning Mamas&Papas Armadillo XT või Flip. Kuigi poolakad on väga hea hinnaga, siis ma kuidagi ei suuda neid tegelikult osta. Kunagi ei tea nende kvaliteeti ja üleüldiselt olen skeptiline. Tuntud brändide puhul sa tead, mida sa saad. 

Beebicentris Flipi mudelit kohapeal ei ole(saab tellida), aga XT oli olemas ning just saabus ka selline värvitoon nagu Chestnut. Käisin seda vaatamas ning tundsin kohe ära, et see on midagi minu maitsele. Pikalt mõtlema ei pidanud. Hetkel oleme juba pea nädal sellega ringi kärutanud ning väga-väga meeldib! Täidetud kõik minu nõudmised! Salamisi soovisin ka hõbedast raami, pruunist nahast käepidet ja turvakaart nagu Mutsyl  ning isegi see on olemas.  Kuid üks pisike asi mis mind häirib on see, et pidur käib pisut ebamugavalt. Natuke muretsen ka talve pärast, kuidas need rattad käituvad. Aga lohutan end sellega, et lumist perioodi on meil üsna vähe viimastel aastatel.

Täna käisime Telliskivi Loomelinnakus toidufestivalil ning mulle nii meeldib, et seal on palju ägedaid kohti, kus pildistada. Tänavune toidufestivalil oli kindlasti ka parim, mis siiani organiseeritud. Sissepääsu juures polnud enam toidupakkujaid(tekitasid ummiku) ning kõik olid kokku viidud suurele tühjale platsile. Toiduvalik oli oluliselt huvitavam ja mitmekülgsem. Isegi üle lahe tuldi oma toidubussidega kohale. Mina sõin siis Elujanu falafeli wrapi 5€, mis maitses imeliselt. La Muu kitsejuustu ja maasika-balsamico jäätist  6€, mis samuti viis keele alla. Proovisin ka salatipadjal ritsikaid 6€. Need nii väga ei maitsenud, kuna olid maitsetud ja sellised pisut lödid. Paar aastat tagasi Bangokis proovitud putukad olid mõnusalt vürtsikad ja krõbedad. You May Also Like

9 comments

 1. See on üks äge fotoseeria :)

  ReplyDelete
 2. Sa näed lihtsalt imeliselt ilus välja ;)

  ReplyDelete
 3. kas see EasyGo on ka beebicenteris olemas, oskad öelda? tahaks seda katsuda :) ilus on!

  ReplyDelete
 4. Kahjuks ei ole. Seda müüvad mingid kahtlased beebipoed ainult :D. Ma olen beebigruppidest lugenud, et Lasnamäel/Mustamäel on mingid poed, kus see saadaval ka kohapeal.

  Näeb suht OK välja muidu küll. Muideks, poola e-poed müüvad seda vaid 200 euroga.

  ReplyDelete
 5. Leidsin: http://101lapsevankrit.ee/?product=easygo-optima&lang=et

  ReplyDelete
 6. Mul oleks veidi teistmoodi küsimus:
  Mida teed väikeseks jäänud beebiriietega - jätad alles, annad tuttavatele või müüd kuskil? Sul on poiss alati nii ägedate riietega, et ma tahaks kohe teada, kustkohast need pärit on :) Endal kuu pärast samuti beebipoiss sündimas ning olen natukene hädas Eestis pakutava kaubaga - vähe on ilusaid ja kvaliteetseid asju.. On sul mingid netipoed või pärispoed, mis on lemmikuteks kujunenud lasteriiete osas?

  Ise näed imeline välja nagu alati :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead mul on kolm asja mida ma riietega teen 1) Lemmikumad panen kōrvale 2. lapse jaoks 2) mōned asjad on müügis ning kui huvi siis kirjuta! 3) ootavad kotis et ma nendega midagi teeks :D

   ma alguses tellisin Gapist aga ma sain aru et pole mõtet. Kalliks läheb ning kannab neid nii vähe. H&Mi e-poes on palju asju mida reaalses poes pole. Ja väga ilusaid! Ja siis mingitest turukates poola riidepoodides leiab ka selliseid ilusaid retrokaid asju! Aitäh!

   Delete