SNAPS FROM H&M STUDIO AW 2016

by - June 16, 2016


Nagu ka pealkiri ütleb, siis eile käisime uudistamas sügist moodi H&Mi showroomis. Studio kollektsioonid on alati väga imetlusväärsed ning suudavad tõesti alati üllatada. Eraldi kollektsioon oli seekord nii naistele, meestele kui ka lastele. Kogu seda ilu saab poes juba katsuda 8. septembril.

Naiste kollektsioon on seekord väga detailide rohke, kust leiab nii mustreid, tikandeid, tepinguid ning pärleid. Silma jäävad masiivsed siluetid, jõulisus ning tume romantika. Kindlasti ei ole see kollektsioon igaühele, juba lõiked ning  rõivaste pikkus eeldab, et kandja on sihvakas ning pigem julge ning olgem ausad, ka paadunud fashionista :D.  Mulle meeldib, et seekord on ka väga palju akssessuaare. Ehted, kotid, sallid ning jalanõud. Ussinahksed ülepõlve saapad on ikka tõeline hitt ning ma pidin neid lihtsalt proovima! Üldiselt minu lemmikuteks esemeteks osutus see kleit ja kaabu, mida pildil kannan. Kahjuks koha peal polnud päris paljusid asju nagu üks super äge kaamli toonis mantel.

Laste kollektsioon on ikka täiesti omaette ooper. Tõeline muinasjutu mängumaa. Inspiratsioon ongi tegelikult tulnud  folkloorist ning fantaasiamaailmast. Väikestele printsessidele  oli muidugi eriti armsaid asju sitsiliste kleitide ja eklektiliste kangaste näol.    Poistest jäi silma villane õrna triibuga ülikond, biker stiilis nahktagi ning ägeda mustriga dressikomplekt. Mul on nii kahju, et Gusti veel nii pisi on, sest suurused algavad 98st.  Rohkelt oli ka aksessuaare nagu näiteks see armas jänkuga kepike pildil, maskid, kroonid, värviraamatud jne.

Meeste kollvektsioon oli kõige tagasihoidlik ning kindlasti ka kõige praktilisem. Väga luksuslikud kangad nagu kašmiir, meriino, vill jne.  Kahjuks pilte ei teinud.

Pildid minust: Meisi Volt/Elu24 ning kollaažid tegi minu iPhone 6+
SaveSave

You May Also Like

2 comments

 1. Niiiii ilus, need tikandid ja sitsid-satsid on 100% meeltmööda. Ja jätkuvalt on mul nii kahju, et kõik moeüritused toimuvad täpselt siis, kui mul on vaja Tartus tööl olla :D

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eriti ilus kollektsioon tõesti✨
   Tuleb ikka Tallinnasse see töökoht vaadata 😀

   Delete