Testing LUMI #goingallnatural

by - June 03, 2016
LUMI püüdis minu tähelepanu juba ammu, oma kaunite pakendite ja elegantse graafikaga. Mõnda aega tagasi võtsid nad minuga aga ühendust, sest olid märganud, et katsetan looduslikku kosmeetikat.   Ja mul oli väga hea meel, sest nad on ju kodumaine bränd ning plaanisin midagi neilt soetada lähiajal nagunii. 

Mina sain katsetamiseks siis kanepiõli baasil maski, kehaõli ning sügavniisutava näokreemi. Kõik tooted lõhnavad imeliselt. Väga puhtalt ning natukene nagu rohujuure lõhnalised.  Ma tean, et paljudele selline ''tervislik'' aroom ei meeldi, kuid mina olen tõeline fänn. Tekib kohe tunne, et määrin endale peale just seda kõige paremat. Mitte keemiat. Hüaluroonhappega näomask on esmapilgul nagu selline tihedama koostisega kreem, kuid maha pestes on selline kerge ja natukene õhetav tunne. Kehaõli on väga siidise tekstuuriga ning kasutan seda ka näol ning Gustavi karedatel põlvedel. Muideks on see ka väge laheda rohelise tooniga. Sügavniisutav näokreem on üks mu suuri lemmikuid ning mul on lausa kahju, et ma sain nii väikse pudeli seda :D. Ma ei tea kas asi on päikeses või mu uutes näohoolduse toodetes(või mõlemas?), aga mu nahk kuidagi väga särab praegu. 

You May Also Like

2 comments

  1. Oi, ma kasutasin neid vahepeal, tõesti head tooted, aga kahjuks pidin ära andma, sest lõhn hakkas vastu. Muidu looduslikud lõhnad tavaliselt on mulle ka rohkem meeltmööda kui sünteetilised, aga kanepiseemne lõhn tõepoolest ei meeldi.

    ReplyDelete
  2. Mulle meeldivad vist kõik looduslikud lõhnad. Need sünteetilised hakkavad täiega vastu :D

    ReplyDelete