HI MATCHA NON ALCOHOL COCKTAIL

by - July 12, 2016Käisin eile Mamos ning proovisin nende matcha jääteed. Olin nii pettunud selles. Täiesti maitsetu -vesi, jääkuubikud ning matcha pulbri segu. Otsustasin, et teen kodus ise ühe ülihea matcha kokteili valmis. Ütleme nii, et ei pidanud pettuma. Ise tehtud, hästi tehtud.

Kes pole kuulnud veel matcha imelistest omadustes, siis see on täielik super toode. Selles on rohkem  antioksüdante,  kui milleski muus. Kaitseb haiguste eest, tõrjub toksiine, parandab ainevahetus ning tõstab füüsilist vastupidavust. Ja seda rida ma võiks veel jätkata. 

Ma olin ammu piilunud kodumaise brändi HI MATCHA kaunist esteetikat ning teadsin, et kui ma selle retsepti siia üles riputan, tahan teile näidata just seda kaunist pakendit ja sisu.  Lisaks on neil eriti äge koduleht, kust leiab eriti tuusa video, kuidas teha matcha teed. Mul on kodus ka kusagilt netipoest tellitud matcha pulber hirmsas rohelises topsis, kuid see selleks.  Minu imemaitsvaks  ja lihtsaks matcha kokteiliks on vaja:

-HI MATCHA tee
-Värsket pirnimahla(mina ostsin Pure 100%)
-Sidrunit
-Jääd

Lusikatäis matcha pulbrit sega 80 kraadise keeva veega.  Mina kasutasin selleks spetsiaalset visplit. Kallasin juurde pirnimahla, mis moodustab 1/3. Mulle meeldib, et pirn on õrna maitsega ning ei muutu liialt domineerivaks.  Lisasin juurde sidrunimahla ning jää ja sheikisin kogu kupatuse läbi ning valasin klaasidesse. Imemaitsev ja värskendav! Ma olen õhtu jooksul seda pool liitrit ära joonud ning tunnen end nagu energiapomm. Ei tea, kui hea mõte seda nüüd õhtupoolikul valmistada oli :). 

PS! Kes soovib vabaneda tükikestest, mis tekivad pulbrist, siis tuleks vedelik ajada läbi sõela.

_________________________________

Yesterday I went to Mamo and had a matcha ice-tea, which wasn't that good. It was rather tasteless, so I was very motivated to make one for myself.  Matcha is a incredible superfood, full of vitamns and antioxidants. I should definitely  drink more this amazing powder!

I have been keeping my eye on HI MATCHA brand for a while now. I love their aesthetics and I knew, if was going to work out my own recipe, I needed their products! Just look at how good it all looks! Anyways, for a delicious and refreshing matcha cocktail you need:

-Matcha powder
-Fresh pear juice
-Lemon juice
-Ice

Take a small spoon of matcha powder and mix with 80' water.  I used a special whisk. I poured the pear and lemon juice and added the ice-cubes. Shaked it thoroughly and poured into the glasses. Easy as that!

You May Also Like

0 comments