RANDOM THOUGHTS

by - July 18, 2016

Bomber H&M
Blouse Zara 
Choker DIY
Pants Mango
Shoes Tamaris

Vahepeal on nii palju mõtteid tekkinud ning mõtlesin neid teiega jagada. Illustreerimiseks ka minu riietus, mida kandsin nüüdseks juba paar kuud tagasi toimunud Lancome'i brunchil

-Hakkasin eile mängima Pokemon Go-d. Ja ma olen sõltuvuses! Ma ärkan hommikul hea meelega üles, sest uus päev ja uued pokemonid ootavad ju. Ma pole vist kunagi üheski mängust nii sees olnud. Ma kõnnin iga päev väga palju jala, kuid nüüd on see kahekordistunud. Mu jalad valutavad lausa! Kuid mulle meeldib, et see sunnib inimesi ringi käima, mitte kodus istuma. Hakkasin seda mängima tänu Sandrile, seega selline tore ühine hobi :D.

-Mu käed ja nägu on väga päevitunud tänu suurele ringi jalutamisele. Armastan väga õrna päevitust, mis jääb selline õrn ja loomulik. Peaks igapäevaselt vist SPF-i peale määrima hakkama.

-Paar kuud tagasi läks meie blender katki ning terve selle aja pole saanud smuutisid teha. Kuni eilseni! Nüüd on meil spordiblender, ehk siis saab smuuti valmis teha otse spetsiaalsesse joogitopsi ning seda mugavasti ka kaasas kanda. How cool is that!? Ei mingit tüütut klaasist anuma pesemist(meil ei ole nõudepesumasinat).

-Mul on nii kõrini enda praegusest kaamerast Canon EOS M. Tahaks midagi uut! Sony ja Fuji hübriidid tunduvad nii-nii põnevad ning kvaliteetsed. Ning palju ägedama vintage välimusega.

You May Also Like

0 comments