AUTUMN WINTER 2016 IN POLHEM PR TALLINN

by - August 23, 2016Täna peale lõunat seadsime G-ga sammud vanalinna Polhem PR showroomi, et uudistada sügis-talvist ilu- ning moemaailma. Väike väänik hoidis mind korralikult tegevuses, kuid jõudsin isegi mõned pildid klõpsida.

Natukene lähemalt minu lemmikutest:   Enim jäi silma mulle Tamarise kollektsioon. Ühed ussimustriga poolsaapad röövisid täielikult mu südame, millest mul pilti küll pole. Mulle üldiselt väga see bränd meeldib, sest hinna ja kvaliteedi suhe on rohkem kui paigas. Musti Tamarise raamatukoguhoidja kingakesi näete te siin blogis põhjusega väga tihti. Ammu on mulle silma jäänud must Foreo hambahari. Kui šikk see välja näeb? Snö of Sweden ehted on super ägedad ning nende stiil on klassikaliselt naiselik, kuid samas kaasaegne. Üsna tihti kasutan ka nende tooteid ajakirja Mari moelehekülgedel. Beauty Blenderi meigisvamm on mu suur lemmik ning esimest korda nägin showroomis ka nude toonis blenderit. Mind väga häirib, kui valge või roosa svamm läheb meigiseks ning ma seda maha enam ei saa.  Ka kodumaine kosmeetika oli esindatud. LUMI tooteid kasutan igapäevaselt ning olen toodetest ka eraldi postituse kirjutanud SIIN. Sõsara kotike seisab mul kodus juba mõnda aega, kuid pole veel jõudnud katsetada.

Seniks kõik, postitusteni :)
Save

You May Also Like

3 comments

 1. Oh mis lahedad jalatsid G-l on! Tohib küsida kust neid saab?

  ReplyDelete
 2. Ma otsisin nii pikalt talle kevad-sügis jalatseid! Leidsin aga lõpuks need SHU kauplusest ning maksid 25 eurot. Täiega mõnusad on ning selliseid ilusaid papusid ikka raske leida.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jessuke, ma pole sinna vaadanudki! Teen seda :)

   Delete