MOMMY POST IV

by - August 19, 2016

See postitus on draft kaustas juba mitu kuud seisnud, natukese haaval seda täiendanud ning avaldamist oodanud. 

Gusti saab natukene vähem kui 2 nädala pärast 11-kuuseks! Aeg lendab uskumatult kiirusel! Viimane minisünna ning terendab juba 1. aasta sünnipäev. Oh my!

Viimased 3 kuud on temaga tegelikult päris keerulised olnud. Ta turnib igalepoole, paigal ei püsi absoluutselt. Kui ta veel immobile oli, siis elu oli ikka tõeline puhkus :D. Üritan ta päevase une(mida on ainult üks) kodus terrassile, et saaksin ise midagi kodus ära teha. 

Gustav on oma arengus uskumatult püüdlik. Ta on tõeliseks innustuseks mulle, et rohkem asju ära teha elus. See, kuidas ta üritab kõndida-seista iseseisvalt. Jälle kukub. Jälle proovib. Vau! Uskumatu järjekindlus...

Ma ei suuda enam koristada. Sellepärast võtsime endale ka toreda koduabilise, kes meil korra kuus teeb suurpuhastust. Kuigi ma igapäevaselt koristan ikkagi, sest väike G alustab oma päeva kaose loomiseg :D. Vahel tõesti tunnen, et enam ei jaksa, kui seda ussipesa vaatan. 

Gustaviga kusagil avalikes kohtades/üritustel käimine on muutunud üha keerulisemaks. Või kui aus olla, siis ma pigem väldin seda.  Vigurdab ja tahab ise roomata ja avastada. Ma täielikult mõistan teda, kuid väga raske on ja piinlik samuti.   Vahel ikka juhtub ning võtan ta kusagile kaasa, kuid kohe kahetsen ka seda. Natukene positiivset ka - Tänu sellele ta võõrista ega hakka nutma kui keegi teda näiteks sülle võtab.

Müüsime enda Mutsy iGo maha ning ostsime asemel Mamas&Papas Armadillo XT. See oli nii hea mõte ning olen valikuga väga rahul! Ma loodan, et talvel lund väga ei tule, sest hangede vahel on selle kergkäruga üsna jabur ukerdada. 

Natuken enda kohta ka fakte. Juuste väljalangemine on asendunud uute asemel kasvamisega. KUI ÕNNELIK MA OLEN. Enam polegi kõik kohad mu karvu täis. Naljakad uued juuksetutikesed turritavad ainult iga külje pealt välja:D

Suhtumine enda kehasse on muutunud. Kui enne rasedust kandsin pigem lohvakaid asju ja võib-olla ehk natukene isegi varjasin ennast. Siis nüüd aeg ajalt mulle ikka meeldib kanda rohkem ümber asju mis toovad kehakumerusi välja. Hakkasin tõepoolest enda keha rohkem armastama. Mitte, et ma oleks enda keha vihanud vms.
Saime vahepeal paki Lastetoit.ee lehelt ning neil on seal nii palju ägedaid asju müügil, mida poelettidelt ei leia. Minu suurimaks avastuseks olid puuvilja ampsud(mis sulavad suus) ning käekotti pistmiseks mustikakrõpsud. Ideaalsed näiteks autosõiduks või mujal, et laps vajadusel vaigistada või kiire amps teha.   Need Organixi porgandipulgad ja maisirõngad on uskumatult head samuti, ma söön ise neid hea meelega :D. Väga kahju ainult, et neid enamikes poodides ei müüda :/.

You May Also Like

4 comments

 1. Kas oled kaalust alla võtnud või toitud teisiti, et oled rohkem ümber riideid kandma hakanud? Või lihtsalt tunned ennast enesekindlamalt?

  ReplyDelete
 2. Raseduse ajal hakkasin teisi suhtuma riietusse. Sest siis lihtsalt mitte midagi ei läinud enam selga. Peale sünnitust olin nii vaimustuses taas riietest ning mõtlesin, et miks ma enne nii ümber riideid ei kandnud.

  Kui ma läksin kontoritööle, siis võtsin 10kg juurde. See mõjus tegelikult päris karmilt. Mitte midagi enam ei istunud...peale sünnitust läks see kõik jälle maha ning oh seda õnne :)

  ReplyDelete
 3. Uurin ka nüüd seda Lastetoit.ee lehte lähemalt. :)

  ReplyDelete
 4. Uurin ka nüüd seda Lastetoit.ee lehte lähemalt. :)

  ReplyDelete