OLD GOODIES

by - August 28, 2016

Trench Lindex
Blouse VILA
Jeans thrifted
Shoes River Island

Kui midagi selga ei oska panna, siis vanad head lemmikud aitavad välja. Kolmapäeval, enne Baltika sügis-talvist etendust, leidsin end jällegi sellest olukorras. Taolistel puhkudel otsustan alati riietuda üleni musta. Et mitte mõjuda liiga süngelt suviselt soojal õhtul, viskasin peale helehalli õhukese mantli.

Täna aga pidasime(või tegelikult teeme seda siiani) beebi Gustavi viimast minisünnipäeva. Sõbrad tulid külla ning kinkisime talle mõned arendavad mänguasjad. Uskumatu, et juba kuu aja pärast saab ta 1-aastaseks. Time flies when you are having fun. Okei, nagu ma mainisin viimases emme postituses, siis nii lust ja lillepidu pole see ka olnud, kuid hea kaalub kõik üle. 

Nagu ma vahepeal ka mainisin, siis läksin lõpuks autokooli. Olen e-õppes, sest nii saan ise valida millal loenguid kuulan. Tihtipeale teen seda öösel, kui beebi G magab. Vahepeal peab küll käima koolis kohapeal teadmisi kontrollimas, kui see sobib hästi.  Lapsega on neid lube tõesti vaja! Täna käisin esimest korda linnavahel sõitmas koos Sandriga. Loodan, et ka sõiduõpetaja mind varsti linna lubab :D:  Siiani on olnud küll kaks tundi ainult. Käikudega sõitmine ning liikluse jälgimine nõuab veel harjumist, kuid ma tahan selle endale võimalikult kiiresti selgeks teha ja load kätte saada. 

_____________________________________

Wearing all black is my  go-go, when I don't know what to wear. On Wednesday, before the Baltika Group AW 2016 show, I was in that situation again. I chose to wear a light gray trench over my all black outfit, because otherwise I would have looked too dark..

Today was baby Gustav's last mini birthday. We had some friends over and gifted him with some creative toys.  Unbelievable,  that he will turn 1 year old in a month. Time flies when you are having fun for sure. It hasn't been that easy, but so worth it. 

As I have mentioned, I finally started with driving school. I am attending e-school, because this way I can choose when to listen lectures. Usually I do it during the night, when baby G is sleeping. I really need driving license with a child! Today was the first time driving in the city center. I did with Sander. I hope my driving teacher will do that next time as well! It is a little difficult with a manual car and with crazy traffic, but I want to get it done quickly as possible.


SaveSave
SaveSave

You May Also Like

5 comments

 1. Palju õnne Gle!
  Ja lubade kohapealt olen nõus, et eriti lapsega on need lihtsalt niiiii vajalikud (ja eriti kui sa elad kuskil maal). Ma ei kujutaks kuidagi ette ennast turvahälliga bussi ronima vmt.

  Niiet edu ja püsivust nendega! Hoian pöialt, et kõik valutult läheks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on motivatsioon hetkel nii laes tänu nende vajadusele! Õpin nii hea meelega!

   Delete
 2. See on väga pilkupüüdev pildiseeria. Tobe väljend: nagu välismaa, kuid no tõesti nagu välismaa. Poosid, pilgud ja see mõnus kuninglik ükskõiksus, mida Cambridge`i hertsoginna pidi kuningaperega liitudes harjutama.

  ReplyDelete