STREETS OF NAXOS

by - August 16, 2016

Saared nagu Naxos ja Mykonos on ideaalsed, et teha kauneid valgeid pilte. Ma tahan reaalselt igal pool seisma jääda. Igalpool on lihtsalt niiiii ilus! Ja soe! Mulle nii meeldib, et Kreekas olles ei pea muretsema, et milline ilm täna on. Sest igapäev on kuum ning päike paistab! Riideid seljas minimaalselt ning ainukene meik, mida kanda saab on huulepulk. Sest muu lihtsab sulab näos ära.  Kahjuks Tallinna ilmaennustus lubab hetkelise seisuga nädal aega vihma...mis asi see on?

_____________________

Islands like Naxos and Mykonos are perfect to take bright white photos. I seriously want to take pictures everywhere. Everything is just too pretty! I like that I don't have to worry about the weather here, because it is always sunny and hot. Minimal clothing and the only make-up you need is a lipstick. Because everything else will melt off your face. Unfortunately Tallinn weather is not that glorious - it promises rain for the whole week...wait, what?

You May Also Like

2 comments

  1. Mis firma riietus Sul on? See on nagu unelm. Täiesti vapustav. Sa näed välja nagu miljon dollarit.

    ReplyDelete
  2. Romperi ostsin Naxose väikesest poekesest. Sisse kirjutatud ainult, et Made In Italia. Jalatsid H&M, prillid QUAY Australia :) Aitäh!

    ReplyDelete